273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Galmet - co sądzicie o tej firmie?

Ja sobie nie dam nic na nich powiedzieć. Od 2013 mam szary kocioł co. na pelet GT-KPP i do tej pory nic sie z nim nie dzieje. Inni chyba tez potwierdzą.
Pozatym firma jest na polskim rynku juz 30 lat- to chyba o czyms to swiadczy.

Witam
Mam z tej firmy piec na pellet a u mamy wisi zbiornik, oba działają już kilka lat i jest ok. To chyba najlepszy komentarz.

Pompa ciepła spectra "mieszka" z nami od roku. W tym czasie rachunki za ciepłą wodę spadły nam 3 krotnie, gdy spłaci się pompa będzie jeszcze lepiej. Super sprawa dla 4-5 osobowej rodziny. Dla mnie galmet jak najbardziej na +

Nie polecam firmy. Ostatnio u jednego naszego klienta padł zasobnik solarny, raptem 3 lata od montażu. mimo potwierdzenia wymiany anody magnezowej Galmet wypiął się na klienta i nie zamierza wymienić zasobnika. Zdecydowanie nie polecam. Po co komu problemy?

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrego i wydajnego kotła w rozsądnej cenie,to zapraszamy również na PleszewskieKotly.pol gdzie fachowa obsługa chętnie pomoże i doradzi.

Zgadzam się bojler to porażka sporo. Ich sprzedałem. Są jak durszlaki. Reklamacja do serwisu jest bez sensu bo zawsze coś znajdą i po zamiatane

Witam. Przymierzam sie do zakupu bojlera na CO z grzalka w OBI. 85 l z Galmetu. Ma dwa lata gwarancji. Dozyje 5 lat?

I kolejny klient nabity w butelke :) albo boiler.... wytrzymał dokładnie 30 miesięcy i dziura mu wyleciała a podobno emaliowany był.... gwarancja 72 miesiące ale pieczątki serwisu montującego boiler, wymieniającego elektrode nie wystarczą tej światowej sławy firmie - potrzebne są jeszcze rachunki lub najlepiej faktury na fachowy montaż i wymiane elektrody....
Gość z informacji telefonicznej serwisu mówi: "panie woda agresywna" - czyli w domyśle "na drzewo naiwniaku jak kupiłeś 30 miesięcy temu to traz kup sobie nowy bo i tak reklamacji ci nie uznamy"
Przyjeżdża fachura z serwisu i mówi: montaż bez faktury, rachunku za elektrode brak, pieczątki to za mało a dziurka w boilerze tylko 1mm średnicy ma...
dramat... a poprzedni boiler tego samego typu i, co dziwne, tego samego producenta wytrzymał w tym samym miejscu 15 LAT!!! Przypadek???
Bravo GALMET za podnoszenie standardów jakościowych! Z taką jakością i podejściem do klienta to chinczycy już was wyprzedzili... czas zwijać interes...
podobno polska myśl techniczna, ale takie z kołchozu podejście do klientów, jakoś kase trzeba nabić...

NIE POLECAM, ODRADZAM, ZALECAM 10x zastanowić się przed wyborem!





nie polecam. zbiornik cwu emaliowany zaczął ciec po ponad roku użytkowania. reklamacja odrzucona bo nie wymieniłem anody magnezowej. rzeczywiście, hydraulik mi nie powiedział, ale mimo tego zbiornik który przerdzewiał po ponad roku to nie jest dobry produkt.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.