273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Galmet - co sądzicie o tej firmie?

W necie pojawiła się inf. prasowa o nowej pompie ciepła. EasyAir GT działa w systemie powietrze-woda. Podobno da się dzięki niej zaoszczędzić 1000 zł w skali roku.
Więcej o niej znajdziecie tutaj:
http://systemyogrzewania.pl/Wiadomo%C5%9Bci/Pompa-ciep%C5%82a-GALMET-energia-pe%C5%82na-oszcz%C4%99dno%C5%9Bci-54930.html

Proszę o radę jestem przed kupnem pieca......na forach dużo pisane, ale to jakoś do mnie nie przemawia.....czy piec galmetu jest godny kupna czy może jakaś inna firma??

A czytałeś więc for i wypowiedzi? Bo nie do końca wiem co do Ciebie nie przemawia. Jeśli właśnie to, to powinieneś szukać opinii nie w Internecie, a u sprzedawców. Mimo iż tutaj one też są :) I Galmet i inne firmy są godne kupna. Każdy z producentów ma jakieś perełki.

Ostatnio wybierałem piec do swojego domu i wybrałem właśnie Galmet (EKO GT-KWPD 22kW). Po pierwszym sezonie mogę stwierdzić, że spisuje się całkiem nieźle, choć miałem mały problem z nastawami.

jestem byłym pracownikiem tej firmy g i nie polecam tych bubli blacha jest do niczego i sie rozdwaja tagrze nie jest grubosc blachy jaka powinna byc sa za cienkie tak jak piece c.o do niczego tylko złom i są za drogie jak na bubel nawet dla pracownika jak sprzedaja to lepiej kupic gdzies indziej i z innej firmy i zaoszczedzisz nawet 200zł

Jeśli nie potrafisz sklecić zdania po polsku, to nie dziw się, że Cię wywalili ;)

NAJGORSZA FIRMA JAKA MOŻE BYĆ-SERWIS NAJGORSZY. GDY ZADZWONIŁEM PO SERWIS DO POPSUTEGO BOJLERA PRZYJECHAŁ JAKIŚ PAN O GODZINIE 19 CAŁY CZAS JADŁ GDY ZE MNĄ ROZMAWIAŁ .A GDY ZOBACZYŁ BOJLER POWIEDZIAŁ ZE TEGO GWARANCJA NIE OBEJMUJE(BOJLER MIAŁEM ZAMONTOWANY PRZEZ 2 MIESIĄCE I PĘKŁ)NA KOŃCU STWIERDZIŁ ZE TO NIE ICH WINA ZADZWONIŁ DO KIEROWNIKA UPEWNIŁ SIE I NIC Z TYM BOJLEREM NIE ZROBIŁ. TO JEST TEN ICH SERWIS?-BANDA OSZUSTÓW. NIE POLECA TEJ FIRMY

Szukam opinii o pracodawcach Galmetu. Czy mogę prosić o opinię? Doszły mnie słuchy, że wypłacają część wynagrodzenia "pod stołem". Czy to prawda?

Kogo obchodzą pracownicy i ich wynagrodzenia, nie zaśmiecaj tematu. Zawsze znajdzie się jakiś pajac co pier.. o dupie maryni.

oczywiście żart.
pierwsza podstawowa sprawa to zbiorniki dla galmeta buderusa wissmana czy innych robi jedna firma pod Poznaniem Reflex

Kiepskie piece nie można ich wyregulować, brak osb które potrafią to zrobić.

Firma jak każda inna. Wyłącznie nastawiona na zysk. Reklamacje owszem chętnie ale wyłącznie przez telefon. Jak się klientowi nie podoba to straszenie kosztami dojazdu itp. Dodatkowo próbują obniżyć wartość fachowca który ich produkt zamontował-w sensie że nawet doskonały produkt źle zamontowany nie działa.
W branży słyną z tzw. dwuletnich podgrzewaczy pojemnościowych...Czyli gwarancja(2 lata) plus miesiąc może dwa i wymiana na nowy;) i tak do końca świata.
NIE POLECAM.

Mam galmeta od 6 lat jest to piec bardzo oszczędny na pow. 110m/2 zuźywam opału za około 1200 zł. Na sezon grzewczy utrzymujàc w domu około 24st.celciusza ja myśle źe to niski koszt utrzymania polecam gdyrz osobiście go sprawdziłem ..mój piec ma17 kw czyli przeznaczony jjest na do 170 m/2 pow. Urzytjowej. .naprawde jest OK........

Witam, mam do sprzedania Piec Kocioł GALMET EKO-GT KWP2 16 kW lewy na ekogroszek! GWARANCJA!

http://tablica.pl/oferta/piec-kociol-galmet-eko-gt-kwp2-16-kw-lewy-na-ekogroszek-gwarancja-ID4mgBX.html#c8ce418098;promoted

po 5 latach pekl zbiornik w podgrzewaczu wody heros 40l po dematarzu okazalo sie ze zbiornik nie jet emaliowany tak jak pisza instrukci UWAAZAM ZE T JEST BADZIEWIE

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.