265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

edukacja

Czesc !
Studiuje wentylacje na PWR szukam ciekawych stron o tej temtyce , są to początki mojej edukacj wiec poszukuje czegos od najprostrzych zagadnien do tych ambitniejszych.
Za każdą odpowiec dziekuje.

Korci mnie żeby spytać co to jest "PWR" ? a stron (rozumiem, że chodziło o strony www) jest sporo : najprościej byłoby poszukać za pomocą onetu lub altavisty [bo nie ładnie reklamować obce wortale na forum - prawda Szanowna Redakcjo ;))) ?]

Proponuje ci wpisac w wyszukiwarce np. onet czy cokolwiek hasła z twojej dziedziny: klimatyzacja,wentylacja.... i wypluje ci kilkaset stron,,,życze powodzenia w nocnych poszukiwaniach ciekawostek i materiałów studyjnych
P.S. Też jestem studentem Pwr :)))

Droga Kingo!
Zacznij od słownika ortograficznego.

Drogi Ro , chcac wprowadzic wiekszy zamet w Twojej glowie oznajmiam , ze jestem studentem PRz .
Pozdrawiam nasz GESTY przyjacielu...:)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.