273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

czy ma ktoś piec co na olej posmażalniczy , silnikowy przepracowany itp.

Proszę wszystkich o radę i pomoc; wskazanie adresu producenta takowych piecy oraz opinię co do ich jakości i użytkowania.
Wszyskim z góry bardzo dziękuję :-)

posiadamy palniki kotły na olej przepracowany
kontakt:
konserwator serwis
26-600Radom
ul.Planty5
Tel.0-696 684 444
e-mail konserwatorserwis@o2.pl
-

Znam taką firmę, która posiada takie kotły - solidna firma:
PHU NIAGARA
05-092 Łomianki
(022) 751 58 38
501 044 149
Edward Krężołek
pozdrawiam:)

Gaztechnika Warszawa, 022 678 9319, 678 7224. Ma urządzenia spalające zużyty olej

Witam. Posiadam olej posmażalniczy, oczyszczony w cenie od 2zl/l (1000-2000l). Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt mailowy: legger_company@poczta.fm

Taniej wyjdzie dac do utilizacji olej przepracowany czy tez inne oleje.Zanieczyszczenia atmosfery z olejów przepracowanych moga kosztowac dość znacznie.A palniki tez często zawodza mimo dobrej filtracji.Ciekawe jak uzyskasz okresloną wartosc opałoa czyli innymi słowami okreśłoną moc kotła jesli oleje bedą różne i jak wynika mieszane.

Taniej wyjdzie dac taki olej przepracowany do utilizacji czy tez inne oleje w tym smażalnicze.Zanieczyszczenia atmosfery z olejów przepracowanych moga kosztowac dość znacznie.A palniki tez często zawodza mimo dobrej filtracji.Ciekawe jak uzyskasz okresloną wartość opałowa czyli innymi słowami okreśłoną moc kotła jesli oleje bedą różne i jak wynika mieszane. Pozostaje tez problem uzyskania odpowiednich ilosci olejów ich skladowania.
Niewatpliwie koszty czyszcenia kotła i palnika będą znaczne biorąc pod uwagę duzą częstotliwosć czyszczenia .
Pozostaja otwarte tez kwestie regulacji procesu spalania.
Tj.uzyskanie właściwej zawartosci dwutlenku węgla w spalinach i uniknięcie tlenku wegla oraz sadzy.

witam serdecznie

W swojej ofercie posiadam najnowszej generacji palnik na oleje roslinne (takze posmazalniene), zuzyty olej silnikowy, tluszcze zwierzęce. Jest to palnik firmy PERGE - francuzki producent. Jestem wylacznym importerem tej firmy w Polsce.
www.cieplotech.pl
51-169 Wrocław
ul.Rychtalska 10A
0506199690
Andrzej Orzechowski

ile kosztuje taki palnik na zuzyty olej silnikowy

palnik kosztuje ponad 6.tys zł.

Jestem zainteresowany olejem posmażalniczym.

Ja też jestem zainteresowany :)

vcb

Witam
posiadamy w sprzedazy 3 rodzjae piecy nadmuchowych :)
szczegoly www.moto-dakar.eu

Czy w ogóle używanie takich pieców jest ekologiczne i w porzadku? Bo mnie się wydaje, że olej przepracowany powinno się oddawać do puktów tego typu: www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.