265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Ang Wentylacja opinie

Solidna firma. Kupuje tam od prawie dwóch lat i jestem zadowolony. Maja dobre ceny i bogaty asortyment. Czasami czegos bralnie to chłopaki szybko ściągaja. Mozna polecić.

Od jakiegoś czasu mają długie terminy realizacji.

Ceny też już nie są takie jak kiedyś.

Niezła obsługa klienta znają się na rzeczy, a ceny jak u wszystkich w okolicy Krakowa.

Niezła oferta większość produktów od znanych producentów a obsługa wie co robi

centrale wentylacyjne ang dobrej jakości i tanie

Oświeć mnie jakie to centrale produkuje ang? Z tego co wiem to tylko kanały prostokątne i to byle jak...

O ile mi wiadomo, ANG nie robi central. Są natomiast dystrybutorem wielu innych firm. Mocno stoją na rynku małopolskim. Szeroki zakres towarów na półce. Jedyne "ale" to ceny. Da się znaleźć w Krakowie hurtownie o podobnym poziomie towaru na półce, które będą zwyczajnie tańsze.

A no byś polecił, Aluwen, AJP, może Amster, ale oni chyna prostokąta nie robią.
Potrzebuje kanały, rury o ksztaltki.

Pojechałem do Ang w Krakowie. Porównałem ofertę z innymi i za cantrale wentylacyjne wyszło mi dużo taniej.

Niestety słaba i nierzetelna firma. Zdecydowanie nie polecam zwłaszcza że w Krakowie i okolicach jest wielu dobrych sprzedawców wentylacji.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.