273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

widze ze na forum zrobilo sie goraco(super).ciekawe co bedzie tematem jutrzejszego spotkania w firmie i czy wogule mistrz ceremonii zaszczyci nas swoja obecnoscia .ciekawe czy tem golodupiec bedzie jutro placil czy przyjedziemy zgasic swiatlo.niech ktos przywiezie jutro taczki to sobie z maniusiem(ha,ha,ha)pojezdzimy po zakopiance.wie ktos o ktorej sie zaczyna ten cyrk jutro.

chba ze przelożą to zebranie na przyszly tydzien bo nasz globtroter nie zdąży wrócic z meksyku. ha,ha ale jaja podoba mi sie to forum chyba cos tutaj jeszcze wyskrobie.

.......JAK MACIE UMOWE NA GEBE TO MOZECIE GO W JAJA POCALOWAC........

moze zamowimy kacprowi na jutro przedstawiciela z prowidenta .jak wyskoczy z jakąś kulawą bajerą że nie ma kasy to my mu szybko podsylamy goscia z prow. ten daje mankowi szybką pożyczke i to od razu do łapy i sprawa zalatwiona.

Snake ty jesteś pracownikiem tej mendy?

taczki przywiezc i do gnoja z nim!!!!!

Rex dużo wam kasy wisi i jak długo

Panowie z tym cwaniakiem jest w ogóle jakiś kontakt

Wszystkie wpisy na poziomie gimnazjum. Żenada. Miłej zabawy!

ZENADA TO KASPEREK SMIEC JEDEN DO SADU Z DZIADEM

Bardzo ładnie piszecie, a jak przychodzi co do czego i potrzeba świadków do sądu, to wszyscy pracownicy (nawet byli) odwracają się plecami i wierzą prezesowi, że im wypłaci pieniądze, nawet za grudzień. Gratuluję postawy, gówniarze.

ludzie wesoła nowina!!!.Król Maniuś Pierwszy ogłosił że jutro manna(kasa)z nieba będzie lecieć na ul: do wilgi 25 przybywajcie wszyscy dla każdego starczy.(chyba)hahaha!!!

10 tys maja mi do zaplacenia sprawa lezy u komornika a zaplacic nie ma kto zlodzieje mariszu kasperek jego brat olek to naciagcze dziwie sie ze oni w ciupie jeszcze nia sa albo ze ktos im krzywdy nie zrobil ... ale mysle ze wreszcie znajdzie ktos taki ze zrobi kolo tylka zony przeora itd :))))) pozdrawiam was kasperki zlodzieje najwieksze !!!!!!!!!

czy ktos jeszcze chce sie dolaczyc do krucjaty prawnej i nie tylko przeciw K ?

Czy w ogóle ktoś odzyskał jakąkolwiek kasę? Bo też mam papiery z sądu że mi się należy, ale pismo od komornika mówi, że nie ma z czego!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.