273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

Obydwaj konfidenci alkoholicy. Jakby kasperek kazał sobie obciągnąć, bez mrugnięcia okiem padliby na kolana.

no i najważniejsze... takich bajek jak oni to nawet bracia grimm nie pisali

no ba opowiedz bajkę o wos-klimie :)

antek ( trzpień ) + święta trójca ( wąski ) + tapicer = ALKOHOLIZM , NIEROBY , KONFIDENCI. Nie wiem dlaczego prezes trzyma takich ludzi i kto mu firmę kładzie na łopatki . Jestem ciekawy czy prezes wie że antek przepuścił 4000 zł. firmowe na panienki i tak się nakręcił że nie pracował przez cały tydzień wraz ze swoim kolegą wąskim.

Toż to hańba! Uciekajmy! Alarm! Alarm! Ot co!

To pisałem ja STANISŁAW BRAŚ

Ludzie zal was wszystkich... ZAL...ZAL i jeszcze raz ZAL tych wszystkich co tu umieszczaja wpisy...Niejestem pracownikiem tej firmy ale to co czytam to jest masakra...Zastanowcie sie nad swoim zahowaniem i zadajcie sobie pytanie czy wy jestescie normalni??? I po ile lat macie,bo mi sie wydaje ze po 10 lat chyba..To do wszystkich Tworcow tych wpisow na tej stronie...Pozdrawiam wszystkich chorych umyslowo!!!! CZUWAJACY

pisać to umiecie ciekawe czy pracować umiecie to dajcie pracować ludzom

"zahowanie" ładniej brzmi jako "zachowanie" Panie Czuwający, pozdrawiam

do Pan Miodek...No przepraszam umknela mi literka...a Tobie glupota niemoze umknac... Juz sie nieprodukuj tutaj swoimi wpisami bo to Ci na dobre niewyjdzie a po drugie niemam zamiaru spadac ponizej Twojego poziomu zachowania wiec nieodpisze Ci juz Nic Pozdrawiam Cie:)CZUWAJACY

kolego sympatyczny, nie wysilaj się tu ponad swoje siły na temat poziomu, tylko poczytaj na temat, kiedy i jakie wyrazy piszemy z partykułą przeczącą "nie" razem, a kiedy osobno, bo widzę, że piszesz intuicyjnie, aczkolwiek niekoniecznie dobrze, co niestety nie świadczy o Tobie najlepiej,
również pozdrawiam

coś o poziomie wspomniane... no cóż, dzięki takim ludziom mam pewność, że kiedy znajdę się na dnie, usłyszę pukanie od spodu jego autorstwa

do "xscs" - nie podpisuj się nie swoim imieniem i nazwiskiem. Bardzo nieładnie!

http://www.sjp.pl/

CI KTÓRZY BRONICIE PANA K. PRZEPRASZAM ZA PANA MOGŁO BY TO OBRAZIĆ WIELU KTÓRZY SIĘ TU WPISUJĄ CO POWIECIE PODWYKONAWCY KTÓRY MA SPRAWĘ W SĄDZIE Z PREZESEM PONIEWAŻ OD 1,5 ROKU NIE JEST W STANIE ZAPŁACIĆ FV OK 25 000 ???. A KOLEJNEJ ROBOTY WYKONANEJ DLA NIEGO NIE JESTEM W STANIE NAWET UDOWODNIC ZE JĄ ROBIŁEM BO NIE MIAŁ KTO PROTOKOŁU PODPISAĆ ??????? I MA TERAZ URZĄD SKARBOWY I JESZCE PARĘ INNYCH INSTYTUCJI NA KARKU A I NAJWAŻNIEJSZE TRZEBA BYŁO ZWOLNIĆ KILKU LUDZI BO TERAZ TRZA ROBIĆ NA DŁUGI ZA W CAŁOŚCI ZASPONSOROWANĄ ROBOTE DLA WOS KLIMA ?????
PRZEPRASZAM ZA LITERÓWKI :):):):)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.