273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

Witam,
czy ktoś coś wie nt. firmy WOS Klima z Krakowa. Czy warto z nimi współpracować?

Nałapali dużo robót i się nie wyrabiają - szukają podwykonawców. Mi kasy nie wiszą ale słyszałem różne rzeczy

A jakie opinie są na ich temat i czy są wypłacalni?

Mają zaległości !!! info 100% z pierwszej ręki

Kochacie szkalować , pisać szydercze posty , itp.itd. czy tylko to potraficie . Większość szukających pracy to tacy , co szukaja tej pracy i prosza Pana Boga żeby jej nie było , bo co to będzie jak ta prac będzie .

Z tego co mi wiadomo mają budowę w Dobczycach (jakaś duża szkoła) i w Krakowie (rozbudowa muzeum). NA tych budowach czasem zobaczy się człowieka z napisem WOS KLIMA ogólnie są w plecy na każdej budowie

Masakra jesli chodzi o wypłacalność! Nigdy nie wiadomo kiedy szanowny Pan Preses wypłaci kase...Zgodnie z umową kasa ostatniego dnia miesiąca a teraz było tak że łasawy Pan Prezes przelał kase ósmego i to dopiero tysiaka reszta według umowy powinna być do dziesiątego plus delegacja do 15tego ale oczywiście kasy niema ;nie wspominając o tym ze wysyłając ludzi na delegację zostawia ich bez pieniędzy!!!Od pól roku ani raz kasa nie została przelana w terminie!!!

Miejmy nadzieję że sytuacja wkrótce ulegnie poprawie i bedzie tak jak wcześniej;a było naprawde w porzadku ;chciało sie pracować.Czas pokaże...

nie placa w terminie, faktura o wartości 10000 PLN przetermonowana o 60 dni a szanowny pan prezes nie odbiera telefonów, ludzie w biurze nic nie wiedzą. Sugeruję sprzedaż usług czy towarów wyłącznie na 100% przedplatę

Miałem przyjemność z tą firmą wspołpracować i mogę powidziec że prężnie rozwijajaca się firma ;mająca do realizacji duże budowy! A że czasem opóżnienia to normalne w tej branzy! Zawsze byli wypłacalni

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."

Sfrustrowane miernoty, jak ktoś nieelegancko nazwał szanownych przedmówców, to głównie osoby, które ponad pół roku czasu zastanawiały się, miesiąc w miesiąc, czy będą miały za co opłacić mieszkania, rachunki, czy też kupić jedzenie sobie i swoim rodzinom, ponieważ nikt z szanownej firmy nie zniżył się do tak niskiego poziomu, by powiedzieć kiedy wpłyną wypłaty za ich pracę. Komuś w pewnym momencie zaczęło się wydawać, że może traktować ludzi jak śmieci. Z tego co wiem Karma jednak powróciła i firma przędzie jak Kaczyński w rządzie. Równia pochyła aż po same dno. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

Man nadzieję iż finał fachowości pracodawcy i wypłacalności( a będzie musiał wyrównać nieterminowe wpłaty na konta) oraz pracy znajdzie finał w niejednym sądzie jak i instytucji państwowej włącznie U.S na Wadowickiej.
Życzę pracodawcy zaciśnięcia pasa i troszkę zmartwień które na pewno nastąpią..... .

mmn

NIE ROBIĆ NIC DLA TEJ FIRMY !!!!!!!!!!! NIE PŁACĄ JESZCE SĄ BEZCZELNI PREZES MOWI ZE NIE M A KASY A NA WAKACJE JEŻDZI PO 4 MIESIECZNYM PROSZENIU SIE O SWOJE PIENIĄDZE SPRAWA W SĄDZIE W TOKU ZOBACZYMY CO Z TEGO BEDZIE W KONCU TO SPÓŁKA Z.O.O. TAK ŻE PROPONUJE 70 PROC ZALICZKI WZIAĆ NAJPIERW A POZNIEJ MOŻNA COŚ ROBIĆ DLA NICH I PRZED SAMĄ KOŃCÓWKĄ WZIĄĆ RESZTE BO POZNIEJ NIESTETY TELEFONY GŁUCHNĄ A W BIURZE " NIE MA PANA PREZESA" . DRUGIE ZLECENIE WYKONANE DLA NICH NAWET JUZ NIE MIALEM JAK DOSTARCZYC FV BO NIE BYLO KOMU NIKT OPROCZ PREZESA NIE JEST UPOWAZNIONY DO PODPISYWANIA FV !!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.