273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Opinie na temat WOS Klima z Krakowa

Prezes Kasperek wisi juz chyba każdemu kasę , telefonów nie odbiera, miga się, szkoda ludzi którzy dla niego pracują. Przestrzegam wszystkich, którzy mieliby cokolwiek wspólnego z tą firmą. Przedpłata 100%. Generalnie to już chyba koniec tej firmy bo czkawka sięga już zenitu, ludzie z WOS dzwonią po towar i świecą oczami za prezesa, któremu już chyba nawet nikt gwoździa nie chce sprzedać bez gotówki. Panie Kasperek weź się Pan za spłatę długów bo niedługo wierzyciele do domu zaczną podjeżdżać po kasę i trzeba będzie przez płot uciekać. Czy ktoś zna prywatny adres tego turbo dłużnika Kasperka ??????

Sracie do własnego gniazda tak?? Może i firma ma małe problemy , ale to nie jest powód do tego żebyście pierdzielili takie głupoty !!!

Absolutnie nie sramy !!!!! Chcemy odzyskać nasze pieniądze, ktore nam się należą. Zgadzam sie z przedmówcą, czy ktoś zna prywatny adres do Kasperka !!!!!! Sam bym się wybrał po kasę, może rodzina wypłaci długi, myślę że więcej chętnych by się nazbierało podjechać po kasę prywatnie !!!!!!!!!!!!

HaHaHa to po firmie juz.... Pewnie ze tak adres prywatny niech ktos poda i ludzie jedzcie do niego po dlugi bo ten gosc sobie istne jaja robi z ludzi zero szacunku.

Nie pieprzcie głupot i dziwnych bajek nie opowiadajcie bo wiele firm budowlanych płaci nieraz z poslizgiem; owszem sa poslizgi z kasa ale pracownikom zawsze wypłaca i to niezłe pieniadze .To jedna z lepiej płacacych firm a ze czasem z poslizgiem...warto czekac;)

teraz to juz zartem pojechales po bandzie na calego:) Pozdrowienia Panie BLACK

WSZYSCY MAJA POSLIZGI WSZYSCY PLACĄ POZNIEJ ALE PRZYNAJMNIEJ DZWONIA MOWIA O TYM I NIE KLAMIA I NIE OBIECUJĄ ZE JUTRO ZE ZA TYDZIEŃ JEGO LAND ROVERA CZESTO WIDZE W GODZ POPOLUDNIOWYCH W OKOLICACH CZYŻYŃ STACJI LOTOS MIEDZY RONDEM CZYŻYŃSKIM A RONDEM POD M1

Szanowny panie prezesie, my z taka oto prosba... Chcemy wyplaty za miesiac luty poniewaz niemamy za co rodzin utrzymac,oplacic rachunkow a ciekawe kto zaplaci odsetki tych rachunkow...Bardzo Pana Prosimy o wyplaty. Pracownicy WOS KLIMA

za luty? Chyba za grudzień...

To juz jest przesada. Ostani dzien pracy przed swietami a szanowny pan prezes dalej niewyplacil pieniedzy... Ijak tu spedzic Swieta z rodzinami no ludzie powiedzcie jak??? Zna ktos prywatny adres zamieszkania pana prezesa?? Trzeba mu zlozyc swiateczna wizyte domowa moze przyjmie na swieta bo innego rozwiazania chyba niema...To juz jest chamstwo i wstyd.

Oj tam wyluzujcie ludzie w końcu Święta są...dajcie odpocząć.Nie zmienię zdania i tak o tej firmie .Czekam na news choć nie wiem kiedy odpiszę bo szkoda mi czasu na takie pierdoly...

Kasperek to jest kawal skręta i uszusta!!!!!!Cwaniaczek!kasy jak nie bylo tak nie ma!!!!!nie mamy kasy za luty i marzec!A on tylko obiecuje!!!jazda z k......!!!!!

przegiąłeś pałe kasperek!!!!!!!!Jestes nieudacznikiem!!!!!Ci co sa w tobie zakochani to banda frajerow ktorzy wierza w kazde twoje slowo!!!!!nie obiecuj ze pieniadze beda!jak nie masz to po prostu powiedz to prosto w oczy pracownikom !!!!!nie rób z ludzi idiotów!!!!!

zgadzam sie z przedmówca.......typowy cwaniak !!!!!!Gdzie mieszka kasperek

To jakaś masakra!! co Wy piszecie...Z tego co czytam Pan Prezes ma białych murzynów do pracy!!! Pozdrawiam Pracowników tej firmy i jestem z nimi całym sercem! Będę śledzić posty i jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie nagłośnie tę sprawę w odpowiednim programie TV i myślę że chętnych sie znajdzie sporo do opowiedzenia o pracy w wiadomej firmie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.