273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie podłogowe mieszkanie 40 m

a możecie polecić jeszcze jakieś najfajniejsze oferty tej firmy, lub innych?

jeśli chodzi o ta dożywotnia gwarancje w KAN Therm, to sprawdziłem, jest to nieprawda!! trzeba sprostować ;) mam sprawdzone źródła z bezpośrednio z firmy, miła Pani mi wszystko wyjaśniła :) polecam zadzwonić i spokojnie pogadać!

Dobrze, że mówisz :D a dla leniwych ile ta gwarancja?

zalezy na co ta gwarancja :) ale z tego co wiem kan therm daje od 10 -15 lat gwarancji na swoje materiały ;))

dokładnie tak jest!! - KAN Therm udziela 2 rodzajów gwarancji: materiałowej - 10 lat na każdy zakupiony element oraz na gotową instalację - 10 lat dla wszystkich Systemów poza Push Platinum - tu 15 lat.

Dzięki za informację. Teraz już wszystko jasne

proszę bardzo, sprawdzone źródło, prosto z firmy KAN Therm ;)

Bardzo podoba mi się ta firma i to, ze mozna się wszystkiego od nich latwo dowiedzieć

Moim zdaniem ogrzewanie podłogowe nie jest wcale takie dobre. Im większa powierzchnia grzewcza tym więcej alergenów co w moim przypadku by nie przeszło. Ja postawiłam na grzejniki płytowe z technologią x-2 Kermi i to był strzał w dziesiątkę.

Zajmujemy sie ogrzewaniem pdologowym wiec sluzymy swoja rada na forum,szczegolowe informacje sa takze na naszej stronie,zapraszamy.


www.spednet.pl – pompy ciepla

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.