273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ogrzewanie nadmuchowe - urządzenia

Treść postu została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu Forum HVACR wentylacja.com.pl

A w którym roku montowałeś ogrzewanie?

W skrócie:
Kilka lat temu firma Heatec-Polska przedstawiciel Rheem zainstalowała nam system ogrzewania nadmuchowego, firmę poleciła mi znajoma zadowolona z usług tejże firmy. Jak do tej pory nie mięliśmy żadnych problemów z systemem bądź jego serwisem. Z czystym sumieniem poleciłam Heatec-Polska kuzynce, ona również nie miała żadnych problemów z instalacją. Reasumując, ja firmę polecam!

Kim Ty jesteś chłopie ["Użytkownik nadmuchu" - przyp. Administartor], że takie głupoty wypisujesz!? Znam firmę Heatec-Polska, współpracuję z nią od 1997r. i gwarantuję Ci, że są rzetelni i profesjonalni jak mało która firma w naszym kraju. Oj wydaję mi się, że Ty chyba jakąś konkurencją lichą jesteś i taki negatywny PR chcesz im robić. Nie tędy droga stary. Wstydź się wstydź!

Panie drogi, system w obsłudze faktycznie dla laików, ale nie w instalacji. Wprawdzie inna firma zakładała nam system, ale przeglądy robi Heatec. I oczywiście z polecenia. Ten ich serwisant to bardzo fajny i rzeczowy facet, więc zawsze wszystko bardzo sprawnie było i bez poprawek, co najważniejsze! Raz nawet sam szef przyjechał i to w niedzielę!!!

Kim Ty jesteś chłopie, że takie głupoty wypisujesz!? Znam firmę Heatec-Polska, współpracuję z nią od 1997r. i gwarantuję Ci, że są rzetelni i profesjonalni jak mało która firma w naszym kraju. Oj wydaję mi się, że Ty chyba jakąś konkurencją lichą jesteś i taki negatywny PR chcesz im robić. Nie tędy droga stary. Wstydź się wstydź!
Jak mogą być rzetelni i profesjonalni skoro montuję "ogrzewanie nadmuchowe"? Przecież jedno drugie wyklucza!

Co to znaczy, że jedno drugie wyklucza? Czy ktoś uważa, że ogrzewanie powietrzne to złe rozwiązanie? Moim i nie tylko moim zdaniem najlepsze. Sam mam takie i jestem z niego bardzo zadowolony. Mój syn buduje dom i też będzie tam miał taki system. Ekonomiczny i bez grzejników.

Jedno pytanko ? Ile razy czyściliście kanały od czasu uruchomienia instalacji i czy macie otwory rewizyjne w sieci kanałów ?

Po to masz filter aby kanałów nie trzeba było czyścić.
Otwory rewizyjne też ktoś wymyślił :)

Słuchajcie, ja po 10 latach funkcjonowania systemu nadmuchowego wykonywałem małą przeróbkę instalacji, związaną z rozbudową biura. Miałem więc wgląd co się dzieje w kanałach po takim okresie użytkowania. I co? Nic złego się nie dzieje. Filtry załatwiają sprawę. Kanałów nie trzeba czyścić.

Aha ... otwierałem tez taką instalację w domu jednorodzinnym i syfu było pełno...Jednocześnie gratuluję temu co montuje otwory rewizyjne do obserwacjibo filtr załatwia sprawę,warto popatrzyć sobie na "kurz" w kanale .
Johan jak często czyścisz filtry na miesiąc ?
Czy masz odcinki instalacji z kanałów elastycznych ???

Nie mam w swojej instalacji flexów (odcinków elastycznych) Filtr wymieniam co około 3 miesiące, nie czyszcze go. Raz w roku myje filtr elektrostatyczny.

W instalacji którą przerabiałem zastosowano WYŁĄCZNIE filtry tkaninowe...A te były czyszczone w detergentach i suszonevkilka razy więc były w fatalnym stanie.Mamy odpowiedź.

jak to nie ma przedstawicielstwa rheem w Polsce? proszę wpisać www.rheem.pl i jak najbardziej jest!!!

jak to nie ma przedstawicielstwa rheem w Polsce? proszę wpisać www.rheem.pl i jak najbardziej jest!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.