273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

KOTŁY CONSTALEX, kotły, kociol, piece, jukon - M,JUKON -DS, monster- W,Monster -N,tytus,

kociol godny polecenia. ja mam w nim palnik technix zeliwny - pale mial i jest rewelacyjny.

Jeżeli w dalszym ciągu p[oszukujesz dobrego i wydajnego kotła,który nie zrujnuje Twojego budżetu,to warto zerknąć również do nas na PleszewskieKotly.pl chętnie pomożemy i doradzimy.

Ja mam kocioł wyprodukowany przez firmę constalex - mam taki uniwersalny UKS-M. U mnie sprawdza się bardzo dobrze. jest co prawda bez podajnika, ale nie trzeba, wbrew pozorom, ciągle dokładać węgla (bo palę węglem). mam go od 1,5 roku i żadnych kłopotów z nim nie było więc szczerze mogę polecić.

Tera zna naszej stronie Pleszewskich Kotłów,znajdziecie kilka ciekawych promocji rabatów na wybrane modele,warto zadbać o to zanim rozpocznie się sezon grzewczy,chętnie doradzimy:)

Piec co Constalex z 2015 r.
Jakiej byly klasy?

Zdjęcia

20240211_204033.jpg

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.