273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

KOTŁY CONSTALEX, kotły, kociol, piece, jukon - M,JUKON -DS, monster- W,Monster -N,tytus,

Witam.w sumie macie racje kotły fajne i ładne ale nie należą do najtańszych.Swoje za nie trzeba zabulić.kto ma ten ma.Ja niestety muszę poszukać innej tańszej alternatywy.


Pozdr.Marek

A ja polecam kotły Kostrzewa.

Witam.
Trochę poczytałem to wspaniałe forum i mam już mętlik w głowie.
Potrzebuję pomocy w zakupie kotła.
Ma to być kocioł o mocy około 30 kW. Ma ogrzewać dom 3 kondygnacyjny oraz wodę w bojlerze 200 litrowym.
Musi być żeliwne palenisko, jakiś sprawdzony i solidny palnik(słyszalem że constalex takie wlasnie ma). Na opał taki jak miał i ekogroszek, ,dodatkowo musi posiadać podajnik oraz oprócz miału możliwość spalania drewna.
Bardzo dziękuję za rady.
Dodam tylko, że aktualnie w domu posiadam żeliwny baaaardzo stary piec bo już prawie 20 letni. Dlatego też ten nowy też musi być solidny, aby wytrzymał wiele tez wiele lat, cenę jakoś przeboleję.
Pozdrawiam.Proszę o opinie czy wybrać kocioł Monster czy Tytus.

seria Monster-Bardzo dobry piec na Miał. Opalany nim dom jest bardzo tani w utrzymaniu.Mi zużywa około 29kg miału w czasie doby.polecam przyszłym nabywcą.Mam nadzieje że posłuży wam jak mi.cześć

a w którym sklepie przez internet kupiłeś ich piec? ja znalazłem ich tylko na allegro, ale tam jeszcze nic nie psrzedali (brak wszelkich opinii)

[quote:mmt]Zakupiłęm kocioł przez internet.Jestem bardzo zadowolony z użytkowania pieca Tytus i sposobu obsługi klienta w firmie Constalex..Bardzo fachowa pomoc w wszelkich kwestiach po zakupie,ogrzewam nim wode w zbiorniku Cwu,jak narazie spalanie symboliczne do ciepłej wody ....Polecam i pozdrawiam.[/quote]

a w którym sklepie przez internet kupiłeś ich piec? ja znalazłem ich tylko na allegro, ale tam jeszcze nic nie psrzedali (brak wszelkich opinii)

kocioł zamawiał mi instalator z Bytomia.To on stwierdził że są to dobre kotły.Pozdrawiam

interesujące kotły i super wykoanane.czytałem że maja dobre palniki.musze sie do nich kopsnąć.

witam.jak wygląda z paleniem mialem w kotle Tauron.Proszę o opinie.Pozd.

pomylilem nazwy.chodziło mi o kocioł Tytus.Przepraszam.i proszę o te opinie.

ciekawe kotły.A jaką stosują stal?

Stosują stal 6mm.kotłówkę oczywiście.JA mam taka w swoim.

dla mnie ich kotły są drogie.Ale nie powiem wykonanie jest na wysokim poziomie.
pozd.Kafi

Wiecie może jaką gwarancje udzielają na kotły?

4 Lata gwarancji...Przynajmniej ja tyle dostałem a czy coś się zmieniło od roku to nie wiem.Zadzwoń i zapytaj.
Pozdro.Damian

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.