273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

KOTŁY CONSTALEX, kotły, kociol, piece, jukon - M,JUKON -DS, monster- W,Monster -N,tytus,

ja mam od nich piec tytus. Jak dla mnie OK.chodzi jak powinien...

Polecam.Dobre kotły.Firma solidna.
Mój kocioł działa już 5 lat.Teraz miałem awarię sterownika i naprawili mi go szybko.Poszło bez problemu i nie musiałem kupować nowego bo było po gwarancji....Polecam każdemu.

ja też potwierdzę.kociołki są ok.Mój hula od 2 lat.zero problemu.pozdrawiam wszystkich

Dostawa ok.Jakość ok.Jestem zadowolony z kupna.Wachałem się zamawiać przez internet ale nie zawiodłem się.Polecam firmę Constalex

Zakup kotła w necie jest najlepszym interesem.pomijamy pośrednika a ten sporo chce zarobić.polecam piec tytus-super podajnik.rewelacyjnie dopala mi paliwo ten kwadrat palnik.

Jestem bardzo zadowolona juz od 3 lat.polecam również.

kotły estetyczne i dobrze zrobione.mi sie bardzo spodobal i fajnie sie użytkuje.

pozd.

jak dla mnie Ok.dostalem rok temu i smiga.

witam !!
a czy ktoś miał doczynienia z serwisem konstalex , jak on działa

Mam pytanie do firmy Constalex. O co chodzi na waszej stronie bo tego nie rozumiem? Przedstawiacie zdjęcia swoich hal produkcyjnych a to nic innego jak kupione zdjęcia stockowe i komputerowo dodane logo ? Nie mogę zrozumieć, czy mogę prosić o wyjaśnienie ? Opinie macie dość dobre ale kurczę zmyliły mnie te zdjęcia.

Witam wszystkich pisze z prozby znajomego poszukuje piecyka o mocy 25-30KW na drzewo wegiel,poniewaz posiada swój las i drzewa jest pod dostatkiem a i w domku zawsze ktos jrest aby koło niego polatac prosze o jakies propozycje !!!
W góry dziekuje pozdrawiam.

jakie macie nastawy na sterowniku tytanic ?? mnie kociolek sprawuje sie jak narazie ok. wczesniej mialem zwykly zasypowy to palil duzo wiecej ten bardzo oszczedny. mam 19kw

ustawione te opisy OSZUSTWO kotły bez rewelacji blacha 6 mm tylko tam gdzie widać reszta to 4 mm

KOTŁY WARTE POLECENIA.BYŁEM I ZDECYDOWAŁEM SIĘ KUPIĆ U NICH

Kocioł wart swojej ceny.Jakoś BDB ,ja mam i polecam.Kocioł jest robiony na dużej ilości gięć wiec jak ktoś pisze ze tam i tam gdzie widać blachę jest 6 i 4 to pewno kotła na oczy nie widział.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.