273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakie macie opinie o centralach VTS-u

Jaką macie opinię o Fiacie, kwestie awarii odłóżmy! To się nie da ! Odkładajęc na bok zasadę działania opiniowanie nie ma sensu!

Jaką macie opinię o Fiacie, kwestie awarii odłóżmy! To się nie da ! Odkładajęc na bok zasadę działania opiniowanie nie ma sensu!
To napisz o awaryjności central a ni o tym czy wentylacja łaczyć z ogrzewaniem albo klimatyzacją - alr tu chyba ktos popełni bład, poniewaz klimatyzacja jest to zapewnienie 5 podstawowych parametrów w pomieszczeniu: ilości świerzego powietrza, predkości przepływu, temperatury, hałasu i wilgotności.
Proszę o opinie o centralach mnie intersuja a nie czy ogrzewanie powietrzne jest dobre czy nie !!!!

To jakaś nie znana mi definicja klimatyzacji. A co do central to jaką opinię chcesz usłuszeć jeżeli coś nie ma zastosowania? I odłóż świeże definicje.

Po co pytasz na forum .pojedź do pierwszego lepszego biura projektowego, weź adresy i się przekonaj od użytkowników .Centrale VTS są super albo wprost przeciwnie - zalezy kogo spytasz.Zadzwoń do serwisów są na stronie VTS.Następny co chce zaszkodzić albo zrobić se kryptoreklamę.Bez.odbioru

Po co pytasz na forum .pojedź do pierwszego lepszego biura projektowego, weź adresy i się przekonaj od użytkowników .Centrale VTS są super albo wprost przeciwnie - zalezy kogo spytasz.Zadzwoń do serwisów są na stronie VTS.Następny co chce zaszkodzić albo zrobić se kryptoreklamę.Bez.odbioru
Wiesz nie każdy ma takie zamiary jak Ty. Ja dotychczas projektowałem ogrzewania, a teraz mam zaprojektować wentylację i znajomy mówił mi o VTS-ie więc chciałbym poznac o nich opinie

No to poznałeś, ci co łączą ogrzewanie z klimą i wentlą bardzo je chwalą, ci co wstydziliby się podpisać pod projektem łączącym 3 w 1 nie mogą mieć opinii bo nigdy nie montowali takich unitów.

ich ISO jest nic nie warte. Mają tragiczną automatykę. Nie dopracowany system sterowania procesami.

Centrale są jak za te pieniądze ok.Nikt kto wykonuje instalacje na bieżąco i liczy pieniądze nie kupuje automatyki ale podzleca ją automatykom ze swojego regionu.
Mają zrobioną taniej i według swoich potrzeb.Dużo pomogłem?Pogadaj z serwisami.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.