Ruszyła platforma przygotowana z myślą o instalatorach urządzeń wentylacyjnych! Budowa programu Instal Partner pozwoli skupić najlepszych specjalistów wokół marki VTS.

Instal Partner od VTS pełni dwie główne funkcje.

Instaluj i zbieraj korzyści
Instal Partner to program partnerski, zapewniający dodatkowe korzyści wszystkim tym, którzy w codziennej pracy wybierają urządzenia VOLCANO i WING. Zasady działania programu są proste. Po zarejestrowaniu kodów zamieszczonych na urządzeniach VTS, będzie można zamienić je na korzyści finansowe. Następnie instalator może wykorzystać korzyści na dowolny cel, przy pomocy dedykowanej karty bankowej. 

Szybki dostęp do wiedzy
Ze względu na to, że program dedykowany jest dla najlepszych, instalatorzy rejestrując się, otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak prezentacje e-learningowe czy filmy instruktażowe. Platforma zapewni kontakt z instalatorami, dzięki któremu firma VTS będzie mogła poznać ich potrzeby i opinie, w efekcie czego powstaną dedykowane dla nich spotkania szkoleniowe i kolejne materiały edukacyjne. Ponadto opinie będą brane pod uwagę w procesie planowania rozwoju produktów VTS, w taki sposób, by nie tylko spełniały oczekiwania klientów, ale również były przyjazne dla pracujących na froncie instalatorów.

Program został uruchomiony po raz pierwszy w Polsce. W przyszłym roku planowane jest rozszerzenie platformy na kolejne regiony.

 

Zarejestruj się i korzystaj z Instal Partner