273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Jaki piec? Miałowy? Eko Groszek?

Panie Karoka, lubię pogawędki na forach i w wolnym czasie tu i ówdzie się udzielam. Patrzę z boku i śmieszą mnie takie "porachunki" miedzy firmami jak ta którą Pan tu zaczął.
Ktoś zadaje pytanie, ludzie odpowiadają i nagle pojawia się odpowiedź " Te wpisy są żałosne, jak jeszcze ktoś się na to łapie… Niektórzy z forum zrobili sobie hurtownię bez której pewnie sprzedasz by nie istniała ” ... A kilka wpisów wcześniej WŁASNA REKLAMA pisana przez „Andrzeja” i "Zbyszka" … I kto uwierzy w Pana słowa , że tylko „inni” piszą pod różnymi nickami a Pan nie?

[quote: Robcio]ja mam piec, w którym palę głównie eko groszkiem - KMB Rp Witkowskiego z podajnikiem ślimakowym. z pieca jestem zadowolony, nie ciągnie wcale dużo paliwa, także opłaty na dobrym poziomie. bardzo odpowiada mi sterownik w tym kotle, bo można naprawdę dostosować piec do swoich potrzeb - nie tylko w teorii (tego się obawiałem), ale w praktyce jak najbardziej. [/quote]


[quote: Robcio]ja mam piec, w którym palę głównie eko groszkiem - KMB Rp Witkowskiego z podajnikiem ślimakowym. z pieca jestem zadowolony, nie ciągnie wcale dużo paliwa, także opłaty na dobrym poziomie. bardzo odpowiada mi sterownik w tym kotle, bo można naprawdę dostosować piec do swoich potrzeb - nie tylko w teorii (tego się obawiałem), ale w praktyce jak najbardziej. [/quote]


Ja też w swoim kotle palę głównie eko groszkiem . Mam kocioł Ekowitt z którego jestem zadowolona . Mocna blacha , różne paliwa do wyboru . Nie jestem skazana na jedno ,więc to duży plus . Obsługa też prosta .

I zaraz po odszczekaniu się zareklamowałeś, hehe.
Lepiej się trochę poduczcie żeby mi Wasi klienci o pomoc nie dzwonili.
Pamiętasz niedawno jak gościu dzwonił że chce wymienić Cobrę którą daliście mu z Waszym tłokiem, rok temu, byliście u niego z serwisem i nic nie wymyśliliście ?
Dobrze że chociaż była zgoda na wymianę na Titanica.
Wrzuć sobie na luz, takich telefonów mam bardzo dużo chociaż bywam tu bardzo rzadko.
Znowu przyjdzie jakieś " sokoleoko" na muratora mi dupę obrabiać ?
Tam ludzie dobrze mnie znają a takimi reklamami klientów tam nie nałapiesz
Aaa i ja nie jestem producentem który musi za wszelką cenę sprzedać swój wyrób.

A ja potrzebuje kupić podajnik do pieca na eko-groszek, wiecie gdzie dostanę jakiś dobrej jakości? Na allegro widziałem że Metalvit ma dość duży wybór i całkiem fajne ceny, chyba się na nich zdecyduję.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.