273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ekogroszek czy pellet

U mnie w domu najlepiej się sprawdza olimp ze stelmetu ma najlepszą kaloryczność z tych wszystkich pelletów które próbowałem.

W naszym przypadku zdecydowanie pellet. Dobrej jakości , wysokokaloryczny z drzew iglastych. Dobrze pali się , łatwy w przechowywaniu .

A gdzie kupujesz ten pellet?

Pellety firmy Stelemt można zakupić u naszych dystrybutorów na terenie kraju. Tu można odszukać najbliższy punkt: polishpellet.com/znajdz_dystrybutora/

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
eRzecznik pelletów Stelmet

A taki pellet to jaką ma kaloryczność?

Zdecydowanie pellet. Jest ekologiczny , nie brudzący i nie kurzący. Natomiast temperatura w mieszkaniu jest porównywalna z ekogroszkiem .

Minęło już troszkę czasu na forum,więc jeżeli wątek jest aktualny to daj znać czy ostatecznie udało Ci się wyeliminować problem grzyba i wilgoci,moim zdaniem wszytko sprowadza się do dobrej izolacji,nic więcej.

www.spednet.pl – pompy ciepla

zauważyłam taką modę na pellety ale co z piecem pewnie dużo kosztuje ?

Dla mnie warto jest wybrać rozwiązanie pośrednie pomiędzy pelletem a ekogroszkiem. Chodzi mi o węgiel orzech, który jest przede wszystkim dość tani a zarazem ma dużą kalorykę. Przekłada się to na sporą ilość ciepła przy minimalnych nakładach. Warto tylko wybierać mądrze dostawce, bo węgiel węglowi nie równy! Polecam sprawdzić ofertę firmy SmartTrans.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.