265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

chce kupic piec do gorzewanie 70m2, znalazlem tanie piece biadała z pleszewa. czy ta niska cena to jaksi haczyk? jak sie sprawuje te piece? piec bez podajnika, mialowy UKS 14KW

Tylko nie Biadała. beznadziejna i niekompetentna obsługa, która nie wie nawet co sprzedaje. Co innego mówią a co innego mają na stanie, co inne dowożą do klienta. Po zamontowaniu pieca jak coś będzie nie tak to możesz sobie dzwonić i dzwonić. kompletna ignorancja klienta (przy czym bardzo miła). Ludzie z infolinii to chyba sezonowi pracownicy przetrzymani po zbiorach truskawek.

Kupiłem piec z firmy Biadała 14kw.po zainstalowaniu okazał się wadliwy. W ciągu jednego dnia od zgłoszenia pojawił się serwisant(mimo prawie 300km) i usunął usterke.Obsługa miła i profesjonalna skłonna wymienić piec w razie jakich kolwiek problemów z usterką dostosowując się do mnie. Piec jak narazie sprawuje się świetnie.

Mam 38kW ze sterownikiem Tango, chodzi bez zarzutu. Podstawa to dużo podawać opału aby piec chodził połowę czasu w podtrzymaniu i wtedy wszystko, włącznie ze spalaniem, będzie ok. Ja ten kocioł szczerze polecam.

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą!!!!!!!

Nie polecam!!!! Ta firma to masakra jak już kupisz i zapłacisz mają Cię gdzieś!

Po 3 latach od zakupu wymieniałem kocioł od tego Pana zmiana na ogrzewanie gazowe. powiem krotko piec wydawal sie bardzo lekki dlatego kazalem go przeciac ....... niby blacha 6mm a w srodku 4,5 ogolnie co innego zamawialem a co innego dostalem w srodku :) na zewnatrz dosyc dobre wykonanie . WIOCHA nie polece tej firmy NIKOMU

Na tej samej działce co Biadała znajduje się jeszcze 4 innych producentów kotłów C. O. Każdy robi piece pod logo Biadały i na końcu jak robiłem serwis to najpierw 3 dni ustalali kto go zrobił i kto ma przyjechać go naprawić. nie polecam tych firm

beznadziejne kotły.firma to jeden wielki przekręt.

kotły niechlujnie i niestarannie wykonane.Mój po 5 latach nadawał się do wymiany.Ludzie odpuście sobie.

Nie zgodze się z waszymi opiniami.Kupiłem piec tydzień temu, Firmy BIADAŁA i co do blachy ma 6mm jest bardzo solidnie zrobiony, jest to piec UNIWERSALNY UKSN 27kw w opise ma czas pracy 12godzin mnie wytrzymuje ponad dobę a co najlepsze nic mi nie ucieka kominem spala wszysko na dobre!! Poprzedni mój piec to był ZIĘBIEC fakt wytrzymał 11lat ale co się na latałem i spaliłem paliwa to moje. Więc POLECAM NAPRAWDE FIRME BIADAŁA jestem Bardzo pozytywnie ZADOWOLOMY!!!

Zgodze się mam też piec firmy Biadała jestem ZADOWOLONY juz 5lat.

Kupiłem kocioł 19 KW miałowy "BIADAŁY" górnego spalania i górno kanałowy w czerwcu i od razu zamontowałem kilka miesięcy jest podłączony ale palę dopiero miesiąc i robię różne doświadczania na nim, to co mogę powiedzieć że można w nim palić od dołu i od góry bez żadnych zmian w konstrukcji przy 7m kominie jaki posiadam cug jest znakomity piec żre wszystko nawet pozbierane resztki miału zmieszane z popiołem zwilżyłem wodą i spalił wszystko. W instrukcji piszą nie palić mokrym drzewem czy trocinami ja paliłem dwa tygodnie co tylko ściętym drzewem i mokrymi trocinami. Wszytko spalił jak należy, wyczystki ma tak wygodne że otwieram je, i przy zapalonym piecu i wyłącznym wentylatorze czyste 5 minut i i ni mi się nie nakopci. "BIADAŁA" ponad to daje 8 lat gwarancji na kocioł więc nie ma obawy że coś może być nie tak. Inna rzecz to że mają na pewno bałagan o i mi przywieźli piec zamiast lewy to prawy, gwarancje źle niewypełnioną ale wszystko poprawili na właściwe. Tak że jak na razie jestem zadowolony, nie wiem ale żeby tak było dalej. Nie pisałem tego żeby kogoś zachęcić do kupowania u "BIADAŁY" to jest tylko moja subiektywna ocena.
Pozdrawiam

[quote: mariuszWAWA]Po 3 latach od zakupu wymieniałem kocioł od tego Pana zmiana na ogrzewanie gazowe. powiem krotko piec wydawal sie bardzo lekki dlatego kazalem go przeciac ....... niby blacha 6mm a w srodku 4,5 ogolnie co innego zamawialem a co innego dostalem w srodku :) na zewnatrz dosyc dobre wykonanie . WIOCHA nie polece tej firmy NIKOMU[/quote]
Proszę za przeproszeniem nie srać grochem, kupiłem piec BIADAŁY 19KW i warzył 300 kilo bo go zważyliśmy innych producentów o tej powierzchni grzewczej ważą 265 - 270 kilo to o czym to świadczy na pewno że nie jest zrobiony z ołowiu tylko z blach 6mm, 0śmiu ludzi go wnosiło go kotłowni. Pisze Pan brednie.

Witam jestem właścicielem firmy BIADAŁA, zapraszam klięta co ma kocioł z 4,5 blachę . JEST TO NIE MOŻLIWE !!!!!!!!!! BO NIE ZAKUPUJEMY TAKIEJ BLACHY .Na nasze kotły dajemy 8 lat gwarancji , i nie pozwoliłbym na PRODUKOWANIE KOTŁÓW Z 3,4 BLACHY. Pozdrawiam konkurencje co pisze negatywne opinie .
zapraszam na naszą stronę www.kotlypleszewskie.pl lub do sklepu internetowego www.sklep.kotlypleszewskie.pl/

Witam Zakupiłem Piec Biadała 19 kw z podajnikiem powiem szczerze że nie jestem zadowolny po 3 miesiacach dale nie ustwiłem pieca nie osiaga żodanej temp. nawet 52 st. nie nwiem co mam robic próbowałem różnych ustawień ale co zaczynam kombinować piec po 30 min. zaczyna mi wygasać .
Jak macie jakieś propozycje ustawienia sterownika lider i dmuchawy to odpowiedź naprawde potrzebuje waszej pomocy zużyłem juą5 ton ekogroszku to jest jakaś masakra mój meail kluba20@interia.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.