273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Co sądzicie o piecach Biadała?

mam piec od biadały i nic strasznego się z nim nie dzieje. normalny, dość solidnie wykonany kocioł. jedynie problem miałem z ustawieniami sterownika, a le po kilku eksperymentach udało się to ustawić

Zajrzałem do tego wątku, bo szukam informacji o tej firmie, i przyznam teraz, że sam nie wiem co o tym myśleć?

znam te piece. to produkt dobrej jakości i dobrze wykonany. w tej kategorii cenowej na pewno można je polecić

Witam. Polecam zakup pieca w tej firmie, zakupiłem piec z podajnikiem i palę 4 sezon, jestem bardzo zadowolony i polecam go wszystkim znajomym.

ja mam też kocioł od biadały, ale zwykły, bez podajnika też jestem zadowolony. jest porządnie wykonany, po kilku latach nie ma żadnych problemów z jego działaniem

WITAM
ZAKUPIŁEM OD PANA BIADAŁY W SUMIE 3 PIECE JADEN DLA SIEBIE 23 JEDEN DO RODZINNEGO DOMU 19 I JEDEN DO WUJA KTÓRY MONTOWAŁ MI PIEC. WSZYSTKIE PIECE CHULAJĄ 2 LATA BEZ NAJMNIESZYCH PROBLEMÓW, TYLKO Z JEDNYM MIAŁEM PROBLEM PO ZAKUPIE IMONTAŻU CIEKŁA WODA PRZY POWROCIE NA SPAWIE ICH WINA ALE SERWIS PRZYJECHAŁ PO2 DNIACH I NAPRAWILI BEZ NAJMNIESZYCH PROBLEMÓW.PIEC JAK WYŻEJ WSPOMNIAŁ KOLEGA PRZEPALIJ WSZYSTKO, MAM TYLKO NIEPEWNOŚĆ CZY DOBRZE MAM USTAWIONY STEROWNIK FIRMY ATOS WIEC PROSZE O PARADE WSZYSTKIE 3 PIECE Z DMUCHAWĄ I BEZ PODAJNIKA TZW. ŚMIECIAKI.

POZRAWIAM I POLECAM JK NARAZIE TE PIECE MAM NADZIEJE ZE PO 5 SEZONIE WODA NIGZIE NIE WYLECIJ

a serwis jak był naprawiać nie mógł pomóc?
ustawianie sterownika bywa czasem żmudne

youtube.com/watch?v=vRhTB565G5s

fajne promo, ale jak to wygląda w praktyce?

firma całkiem spoko. te piece są całkiem w porządku. ja nie narzekam

ja nie mam żadnych uwag. piec jest w porzondku i dobrze działa

Tydzień temu? to bardzo długo użytkowany. Mój po 5 latach jest kupą złomu, cieknie i trzeba będzie kupić nowy.Jak wymontuję to sprawdzę tą grubość blachy,Jak i komu zaufać przy kupnie następnego?

Zastanow sie czy nei lepsza inwestycja bedzie pompa ciepla,bo moim zdaniem wlasnie tak i oszczednosc bedzie przez lata,systematycznie Ci sie to zwroci. Wlasnie tym sie zajmujemy wiec chetnie pomozemy i doradzimy.

[quote: danka]Tydzień temu? to bardzo długo użytkowany. Mój po 5 latach jest kupą złomu, cieknie i trzeba będzie kupić nowy.Jak wymontuję to sprawdzę tą grubość blachy,Jak i komu zaufać przy kupnie następnego?[/quote]

Powaga? Zastanawiam się właśnie miedzy Biadałą a Witkowskim
Ale Twoja opinia chyba będzie dla mnie znacząca

Powiem krótko zakup i dowóz w należytym porządku. Sześć lat słuzył B dobrze UKS-N 1,4(1,8) lecz nastaje zima 2014 r i tu piec do wywalenia dziury jak sito ,pierwsze to czopuch a teraz leje się woda w wyczystce. P. Biadała nie chce Panu ubliżać ,ale to chyba za mało aby piec wytrzymał sześć lat, nie wiem z kąd bierzecie blachy i czy to są naprawde kotłowe. My laicy się na tym nie znamy i musimy Wam wierzyć ,a wy powinniście dać na to słowo ,że tak jest. Piec mam do wymiany ale chyba już z Pana firmy nie wezme .Zakup zrobiłem w 2008r. Dzisiaj dzwoniłem do Waszej firmy i oświadczyłem ,że jeżeli stwierdze po wymontowaniu pieca nie tą grubość blachy za ktorą zapłaciłem podejme odpowiednie kroki prawne aby stało się zadość. Najlepszym wyjściem było by aby Pan Panie Biadała napisał dlaczego kiedyś piece służyły latami ( sąsiad blacha 6 -20 lat) , a teraz z Pańskiej firmy maksymalnie 6 lat . Jakość wykonania jest dobra , ale z materiału czy dobrego nie jestem pewny.
Pozdrawiam
kaczan19@poczta.fm

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.