273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Buduje dom... pompa ciepla + rekuperator ?

Brzeczkowski ty pacanie, znowu trollujesz, znowu tworzysz wątki. Z Muratora cię juz wyjebali panie Wgregor, zostałeś tam przyłapany na gorącym uczynku na podszywaniu się i pisaniu pod innym nickiem co zostało uwiecznione zrzutami z ekranu. Niczego nie potrafisz zrobić dobrze nawet kłamać. Czasy nastały kiepskie? Jesień idzie, sezon się zbliża, trzeba reklamkę z ceną wrzucić? Skoroś taki fachowiec, tysiące domów pobudowałeś to twoja reputacja powinna cie wyprzedzać, a ty uciekasz się do najtańszych chwytów, żałosne, dziecinne i śmieszne zarazem.

Nerwowa reakcja wskazuje, że Szanowny Pan zrozumiał. Cieszy mnie to. Nikt mnie z nikąt nie wyj... , do Muratora nie pisuję, bo wiszą mi kasę. Za nickiem, się nie chowam, jak Szanowny, choć bez kultury, Kolega.

"Metr bieżący mostka termicznego to 400-500kWh w sezonie"
1. Jaki to procent całkowitwgo kosztu ogrzewania w Pana bliźniaku, Panie Tomaszu?
Pozdrawiam wszzystkich zazdrosnych kibiców.

Spotykałem "procentowy" rozkład emisji ciepła z domu, ale to najczystsza głupota i niezrozumienie tematu.

Nie w domu, pytałem o knkretny bliźniak, ten o którym Pan pisze, że Pan zbudował. Więc nie chodzi w tym przypadku o jakieś ogólniki.

Powodzenia w wyciąganiu informacji i danych od tego oszołoma. Tylko się nie zdziw jak po 30 postach dalej będziesz wiedział tyle co na początku czyli nic.

to debil .... cebtralne niepotrzebne, dom wybudował by pomierzyc, bo wzorów sie nie uczył.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.