273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

agregaty

[quote]Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kruzera. Mam ich agregat już kilka lat i świetnie sobie radzi. Jest wydajny, mocny, łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Nie wiem do czego Ty potrzebujesz ale warto skonsultować się z nimi choćby przez telefon i wtedy pomogą Ci dobrać odpowiedni model.[/quote]
Kupowałem przez ich sklep i bardzo polecam, obsługa klienta i pomoc na wysokim poziomie.

Także zmawiałem dla siebie przez internet i też Kruzera, kontakt ze sklepem super, można się bez problemowo dogadać a i z jakości sprzętu jestem zadowolony.

Witam. Poszukuję agregatu do domu, który w razie awarii prądu uciągnie pompę i ogólnie będzie w stanie uciągnąć sprzęty w domu, coś polecicie?

A czy możesz określić jaki masz budżet przeznaczony to tez istotna sprawa

Witam, także poszukuję agregatu. Mój budżet to ok 3 tyś, czy mogą cos Panowie polecić sprawdzonego?

Zdecydowanie za ta cenę to polecę Kruzera, znajdzie Pan u nich w sklepie online szeroki wybór sprzętów tego typu, warto. W razie wątpliwości najlepiej napisać albo zadzwonić

Bardzo polecam Kruzera, mieliśmy dużą awarię niedawno w warsztacie i gdyby nie ten nasz agregat to pewnie robota by stała.

[quote]Bardzo polecam Kruzera, mieliśmy dużą awarię niedawno w warsztacie i gdyby nie ten nasz agregat to pewnie robota by stała.[/quote]

A gdzie był kupiony?

Polecam najpewniej kupić bezpośrednio w sklepie, na stronie kruzer.pl pewna przesyła i gwarancja zapewniona

Też mam agregat tej firmy, bardzo konkretny i porządny sprzęt, bezproblemowo działa i zero z nim problemów, a samą współpracę ze sklepem tez oceniam bardzo dobrze

Też zastanawiam się nad zakupem agregatu tej firmy, tylko podpowiedzcie gdzie kupić najlepiej?

Poszukaj w sklepie internetowym, raczej w najlepszej cenie kupisz, a tez nie ma problemy z dostawą czy późniejszą gwarancją.

A jaką wybrać moc, jesli chodzi o zakup agregatu na takie drobne, przydomowe potrzeby? Coś możecie polecić?

WEJDŻ po prostu na stronę Kruzera i tam znajdziesz taką tabelkę bodajże, w każdym razie na pewno będzie ci łatwiej znaleźć odpowiedni dla ciebie agregat

Właśnie z mężem kupiliśmy agregat kruzera na budowę i mam nadziej ze da rade bo jeden już nie dał rady .

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.