273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

agregaty

słusznie, kruzer cicho pracuje i nie zawodzi. Jak agregat - to tylko od nich. Lepiej kupić jeden a porządny

WItam, a który model polecacie, tak żeby można go było intensywanie uzywać praktycznie codziennie?

ja używam agregatu kruzer, nie codziennie, raczej weekendami, ale już od dłuższego czasu (kilka lat) i oprócz takiej standardowej konserwacji (typu wymiany oleju i podobnych) nie musiałem nic więcej przy nim robić
polecam

ja mam agregat prądotwórczy marki kruzer, z parametrów jestem zadowolony, bo jak na razie nie było spadków napięcia ani przerywania w pracy silnika, uzwojenie w porządku, łatwy w obsłudze i poręczny, bo ma kółka

Planuję budowe domku letniskowego na działce, gdzie nie mam możliwości pociągnięcia prądu, czy taki agregat da radę? Czy może polecacie inny sposób? A jesli agregat to jaki model/jaka moc?

Kruzer polecam. Najlepiej napisz do nich i podpowiedzą co i jak, który model wybrać. Zależy jakie masz potrzeby

Marketingowiec z Kruzera, ma chyba płacone za wpis xD

[quote]Kruzer polecam. Najlepiej napisz do nich i podpowiedzą co i jak, który model wybrać. Zależy jakie masz potrzeby[/quote]

A ktoś kupował może przez ich sklep?

Ej, ale wiecie, że to tak nie działa? Ktoś zobaczy 30 wpisów, jeden pod drugim polecające kruzera i zastanowi się, czy aby na pewno wszyscy tak polecają. Także marketingowcu - robisz to źle.

zależy o co w tym chodzi, może jednak coś to im daje ;)

a dlaczego w Niemczech? chciałbyś tam wypożyczyć czy kupić? kupić lepiej w Polsce

Jaki jest koszt takiego wypożyczenia i na jaki czas można? Opłaca się to w ogóle?

Jaki polecacie model tak dla laika tematu agregatów?

To zależy czego oczekujesz od tego typu sprzetu

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić kruzera. Mam ich agregat już kilka lat i świetnie sobie radzi. Jest wydajny, mocny, łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Nie wiem do czego Ty potrzebujesz ale warto skonsultować się z nimi choćby przez telefon i wtedy pomogą Ci dobrać odpowiedni model.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.