273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

agregaty

Do czego używa się często takich urządzeń? Agregaty nie wychodzą drogo przy dłuższym używaniu? zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy się to opłaca...?

u mnie w okresie letnim stoi na działce i podłączamy oświetlenie, czy czajnik, czy taka małą lodówkę, dodam że mamy kruzera

Polecam Kruzera mam od ok poł roku i służy mi dobrze, a drogi nie był

[quote]Polecam Kruzera mam od ok poł roku i służy mi dobrze, a drogi nie był[/quote]

Który model? Jaka moc? za jaką cene kupiony I czy jest czesto uzywany?

tak tak, ten model Kruzera jest jak najbardziej ok - możesz kupować

dziekuję, widzę, że dużo osób ma Kruzera, tzn że musi być ok i rzeczywiście się sprawdza w nagłych sytuacjach

Oczywiście trzeba patrzeć też, na to czego się oczekuje od tego typu sprzętu, ale jeśli ma to być awaryjne źródło prądu w czasie awarii to jak najbardziej znajdziecie dobrego Kruzera który dodatkowo cicho pracuje

Sam się zdecydowałem na Kruzera właśnie i czekam aż będę miał okazję go przetestować.

Robert, ale Kruzer ma kika agregatów, który wybrałeś jaki model?

Ja mam i dobrze się u mnie sprawdza

który model Kruzera wybrałes i do czego masz zamiar go używac, że piszesz, że czekaż az zaczniesz?

Czekałam bo zamawiałem przez neta i przesyłka z dnia na dzień nie dochodzi:P Teraz już stoi u mnie i w sumie w warsztacie działa non stop

który model masz? W warsztacie go używasz cały czas? Jak się sprawuje?

Mam taki mocniejszy model kosztował ok 3 tys i głownie w warsztacie, do tego kupiony, jako alternatywne źródło prrądu

[quote]tak tak, ten model Kruzera jest jak najbardziej ok - możesz kupować[/quote] Który konkretnie polecasz?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.