273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Zbiornik LPG koło domu

No w sumie jak tak myślę, też mogłem się zainteresować tym podziemnym... My mamy zainstalowany za domem, nie wiem, wtedy jak rozmawialiśmy z konsultantem Amerigasu jakoś od razu odrzuciłem tą opcję. W sumie nie żałuję, ale ciekawe jakby to było i czy więcej roboty przy instalacji...
Ktoś ma taki podziemny?

Zasady bezpieczeństwa musisz tacz czy tak zachować taki same, bez względu na to jaki zbiornik. To że podziemnego nie widać, nie znaczy że można o nim zapomnieć;)

Ale biorąc pod uwagę praktyczność który typ zbiornika lepiej wybrać?

Zbiorniki na gaz płynny to dobry pomysł są one wykorzystywane głównie wtedy, gdy nie można podłączyć z przyczyn technicznych sieci gazowej, np. w domku w górach, czy w dużym gospodarskie, gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na gaz. Instaluje się wtedy zbiorniki naziemne na gaz płynny i wtedy to jest najlepsze rozwiązanie. Działać to może też w razie awarii w dużych przedsiębiorstwach.

Montażem zbiorników na gaz płynny zajmuje się firma SA-ART, robią to bardzo profesjonalnie. Realizują projekty dla domu, przemysłu i rolnictwa.

Kontakt:
http://sa-art.pl/
PHU SA-ART SŁAWOMIR MISZCZAK
31-579 Kraków,
al. Jana Pawła II 82 DS2 pok.213-214
+48 505 018 116
phu.saart@gmail.com

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.