273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

wszystko dają ............. czyli nic

oferuja dobrą prace zarobki ,samochód itd a jest....:
- załóz własną firme
-kup sobie samochód
-nalepiej pracój 24 zeby zarobić na koszty
-a i tak muszisz uważać bo rynek jest tak opanowany przez starych wyzeraczy ze moze na chleb zarobisz aleczy na smarowanie to nie wiem...?

A ty myślałeś, ze starzy wyjadacze to dostali na tacy??
To zawsze są cieżkie dupo- i kiero- godziny. Niestety, nic za darmochę. Jak warunki są takie, że możesz wyjść na "+" to po prostu zacisnąć zęby i do przodu. Może ty też kiedyś zostaniesz wyjadaczem.

Swojak , czy pisząc o "wyjadaczu" miałeś na myśli wyjadacza tego co szef "zostawił"

Gość - co podpadło się szefuniowi??

Kuzi, płacą za ciebie ZUS ? masz służbowy samochód, komórkę i komputer? nie musiałeś zakładać firmy ? Jeśli masz to wszystko to zrezygnuj i idź tam gdzie tego nie ma. Jeśli pracujesz dla takiej firmy to chyba nie powiesz, że jesteś zadowolony z takiej sytuacji. Kogo chcesz oszukać, nas czy siebie? To nie jest wstyd przyznać, że się pracuje dla durnej firmy. My rozumiemy, że jest ciężko i nie wybrzydza się za bardzo jak już się gdzieś zaczepiło. Piszesz "nic za darmochę" i masz rację , dlaczego pracownik ma na początku pracować za darmo ? A może nawet dokładać ? Jeśli jesteś "wyjadaczem to dziwi mnie po co ci dodatkowi przedstawiciele na rynku ? No chyba, że jesteś takim pracodawcą i szukasz jeleni.

Gościu - chyba nie doczytałeś. Powiedziałem, że jak wychodzisz na "+" to zacisnąc zęby.itd. Jak warunki są tak ustawione, że nie masz szansy wyrobić tego "+" to jasne, że trzeba poszukać drzwi.
Zastanów się jednak wcześniej, czy problem z wyrobieniem "+" masz tylko Ty, czy też problem ten jest powszechny w tej firmie. Bo może nigdzie nie zdołasz wyrobić tego "+".

Nadinerpretujesz moje słowa, ja nie pracuję w TEJ firmie.

Wbrew pozorom ja też nie.

ech

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.