273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Wentylacja spawalni. Pomocy!!! :-)

Polecam firmę Geo-Eko z podkarpacia, zaprojektowali i wykonali mi wentylację hali w której mam produkcję na 2 zmiany i zadymienie było duże, po wykonaniu wentylacji powietrze jest czyściutkie i nie ma już smrodu

Podczas spawania warto tez zwrocic uwage na filtr powietrza. U nas odkad zamontowalismy bofa to jest zdecydowana roznica w kwestii powietrza. Oddycha sie duzo lepiej i komfort pracy zdecydowanie lepszy.

Widzę, ze temat żyje więc proszę podać jakie są wymagania na spawalnie i stanowiska spawalnicze co do krotności wymiany powietrza itp. - chodzi mi o dokument, gdzie są podane obowiązujące wymagania szczegółowe.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.