273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Uwaga na firmę NGT i jej klony

Ukrywają się ale kontaktując się z kolejnymi nieswiadomymi firmami. Młodszy za granicą a starszy w firmie z Poznania.

Policja zaczęła zapraszać na przesłuchania. Prokuratura ruszyła.

PROWADZIMY W STOSUNKU DO TEJ FIRMY KILKANAŚCIE POSTĘPOWAŃ ZAPRASZAM DO KONTAKTU 500-467-204

Witam. Mnie też złupili i mam nadzieje że pan prokurator prześwietli też firmę dark-tech bo ciekawe skąd pani K wzięła tyle gotówki na założenie takiej firmy i restaurację w Pradze. Przecież to oczywiste, a w restauracji pewnie sprzęty z firmy Bolarus i Igloo wiadomo skąd

A gdzie ten towar co był na magazynie? Przeleciał aż do NHC na realizację restauracji Lorien Group?

witam w dniu dzisiejszy zostało powiadomione organy ścigania firma dark -tech jest to moja firma a nie mojego meża

do oszukany jak ma pan/pani tyle odwagi to proszę podać kogo pan reprezentuje a nie pisze pan bzdury

Ciekawe jak ci zamkną twojego męża ile ta firma będzie funkcjonowała a ja mam bardzo dużo informacji z którymi mam zamiar się podzielić z prokuraturą. Ha ha Prezes firmy nie ma pojęcia o chłodnictwie i klimatyzacji nawet jednego dnia nie byłaś w firmie w której byłaś zatrudniona wałek jak ...

Co do komentarza, to mam tyle odwagi, bo na pewno spotkamy się w sądzie, a za to co zrobiliście mi i innym wasze zastawione mieszkania pójdą do komorników

Niestety informacje w postach w większości to fakty.
Mając tylu wierzycieli było by niemożliwe prowadzenia działalności.
Dla tego pojawił się Pan T i kolejne spółki.
Proszę nie dziękować za podanie genezy powstania firmy.

Do oszukany, nawet nie ma pan odwagi podać kogo pan reprezentuje jakie mieszkania ???? Policja Pana namierzy

Oszukany. Czyli nasza Pani prezes była fikcyjne zatrudniona w NGT? Dlaczego Pan Prezes wyjechał z Polski?

Pani Prezes. Co stalo się z naszymi pieniędzmi które zniknęły z NGT? Czy klienci nie zapłacili? Czy może NGT serwis lub inne podmioty powiązane zalegają z tymi sumami?

Tak wyobraźcie sobie że Pani prezes, żona prokurenta były tylko na papierze aha jeszcze Pani sprzątaczka za godzinę sprzątania tygodniowo brała tyle co pracownicy miesięcznie.

A co stało się z ruchomościami? Przeszły do NGT serwis a potem? Do spółki z Poznania i tej z Wrocławia?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.