265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Uwaga na firmę NGT i jej klony

sprzedam dług NGT Serwis. Może ktoś jest chętny? Zaufanie nie popłaca ........

Kolejny poszkodowany

Czarna seria. A pomysłodawcy tego schematu działania w Dark tech i Lorien Group.

Kaczmarski już ich nie windykuje. Teraz komornicy i temat w prokuraturze.

Witam,
Uwaga na HNC to klon NGT, nie płacą, kłamią itp. Ponadto "Prezes" NGTSerwis pracuje w poznaniu i już robi wałki sprzedając towar przez NHC, alu już jest przygotowywane odpowiednie pismo do prezesa Lorien Group. i będzie juz po pracy ;-)

TO ZWYKŁY OSZUST OSZUKAŁ NAWET SWOJA BYŁA ŻONĘ ZOSTAWIŁ JA Z DUŻYMI DŁUGAMI NIE INTERESUJE SIĘ SYNEM

Gościu #50 - o to ci nowina, chociaż cichaczem się tego spodziewałem. Już po pierwszym sezonie ?
Gościu #51 - no to nie do końca tak. Co by nie mówić, z tej sympatycznej i miłej dziewczyny, trochę stłamszonej i zahukanej wyrosła lwica z pazurem :) Pamiętam jak z pierwszym synem była w ciąży. Czasem aż nie wierzę że się to tak porobiło.... To że nie płaci wynika z kilku przyczyn, w tym takiej że oficjalnie nic nie zarabia, a jako "charakterny" robi pod górkę, bo mu kobita zalazła za skórę i to bardzo. Zawzięty to człowiek ponad miarę.
no, ale dzisiaj merc z jakimś chłopem w 100% nie będącym jednym z braćmi na blachach NGT02 widziany był na moście Grunwaldzkim w stronę siedziby tej firmy co to przenosi się do Hiszpanii pomykał.

To jest kwestia czasu chłopaki pójdą siedzieć to będzie miłe

Czyny świadczą o ludziach. A to co robią obaj M to daleko od Dekalogu i etyki.

To jeszcze tego merca komornik nie zlokalizował?

Co za bzdury tu piszecie. Wprowadzacie w błąd innych. Mercedes na blachach NGT to firmy transportowej i niezależnej grupy testingowej. Jeśli chcecie się wykazać i zabłysnąć to z faktami a nie takimi bzdurami.

Witaj. To wyjaśnia dlaczego go komornik nie zabrał. Jak masz taką wiedzę na temat ich majątku to uchylne rąbka tajemnicy co się z kasą stało? Cos tak czuję że znasz temat od początku. A po nicku tylko Ty i bracia się cieszcie.

Wiem bo pytałem właściciela tego merola. Nigdy nie należał do Ngt grupa. A firm o skrócie Ngt jest mnóstwo. Żeby coś pisać to trzeba mieć dowody. Sam się o tym przekonałem . Jak macie jakieś niepotwierdzone fakty to nie piszcie bo kłopotów sobie narobicie. Serio

To komornicy musza dalej szukać. Dla tych co jeszcze nie zrobili to najwyższy czas na korektę VAT z tytułu złych długów.

Za transport też nie zapłacili.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.