265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Szukam programu do tworzenia rozwinięć kształtek wentylacyjnych.

Proszę o wskazanie jakiegoś dobrego programu do tworzenia rozwinięć kształtek blaszanych (do procesu produkcyjnego - wycięcia z blachy).
Najlepiej by była to samodzielna aplikacja (nie nakładka na CADA).
Dziękuje!

Juz ci raz pisałem i podałem adress do Angli. Nieskorzystałeś? Za dużo kasy? A co ty myślałeś ,że kupisz plasmę i sam zrobisz sobie program? Taki program kosztuje !!i wiem gdzie go kupic (prtzynajmniej 6 firm jego oferuje - ale szykuj kasę!!)

Juz ci raz pisałem i podałem adress do Angli. Nieskorzystałeś? Za dużo kasy? A co ty myślałeś ,że kupisz plasmę i sam zrobisz sobie program? Taki program kosztuje !!i wiem gdzie go kupic (prtzynajmniej 6 firm jego oferuje - ale szykuj kasę!!)
ODP. Chyba pomyliłeś mnie z kimś innym, jestem pierwszy raz na forum. Proszę o podanie adresów tych firm, jeżeli ich produkty są warte swojej ceny - wtedy je zakupię (dobrze by istniała możliwość ich przetestowania)



http://www.wentylacja.com.pl/forum/forum.asp?menu=zobacz&idmain=4532&ID=4599

widzę szoł-menie ,że uwaznie studiujesz moje posty
kanał to także mój nick

Witam, zrobię każde rozwinięcie kształtki do wentylacji i prześle w dwg. trójniki, kolana, przejścia koło-prostokąt, redukcję itp. Ewentualnie mogę podjąć współpracę i wykonywać gotowe kształtki na zamówienie. wiadomość na e-maila szczezar@gmail.com

viwent eu - tani i dobry program

kaloka a gdzie to kupic - tylko tak bez wirusa :D

Program Viwent Unfold można kupić na stronie viwent.eu albo pisać na adres kontakt@viwent.eu
Sam używam tego programu od ponad roku jest tani i prosty ale daje rade☺

Ostatnio przenieśli stronę Viwent Unfold na: http://viwent.byethost32.com/ jakby ktoś go jeszcze potrzebował

Znalazłem dużo lepszy program ale już nie taki tani: Ventana, na stronie codaica.com/ventana/
potrafi też wyceniać zamówienia i pokazuje kształtki w 3D

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.