273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Program do liczenia powierzchni kształtek i pzrewodów

Firma KOSS Sp. z o.o.
opracowała program liczący powierzchnię kształtek i kanałów wentylacyjnych oraz akcesorii
na bazie Access
Program liczy;
-powierzchnie , kanałow okragłych i prostokątnych oraz ksztaltek
-izolacje
-czas montażu
-można wpisywac własne bazy danych wyrobów
Chetnych do otrzymania demo programu
prosimuy o e-mail na
koss1@koss.pl
Prezes

demo? czyli program jest płatny ?
jeszcze jedno pytanko : co trzeba zrobić, zeby otrzymać katolog elementów wentyl. f-my Koss ? bo już mija 2 m-c od mojego ostatniego telefonu ... na szczescie w kontaktach z f-mą Smay z Krakowa nie ma takich problemów :)))

Po KATALOG firmy KOSS nalezy zadzwonić i podac adress gdzie wysłać
Pan Babicki jest za to odpowiedzialny 0502-279-154
program jest bezpłatny w wersji demo
Uzytkowanie jego podlega jednak licenyjnej rejestracji i wymaga wypęłnienie formularza
Prezes
ps
cieszę się ,że firma Smay tak ładnie Pana obsłużyła.Przykro mnie ,że nie dostał Pan naszego katalogu (może zły adres Pan podał?)
Jak widac na rynku są lepsi i sa gorsi...Może jednak nasze ceny poprawią Panu humor...

Ależ panie prezesie kaczorowski,
lepsi i gorsi?? czyżbym wyczuwał nutkę skromności i małą skruche wynikającą z problemów firmy koss ? To do pana niepodone. No tak, ale w czasach posuchy trzeba trosze spuścić z tonu, co ?

koniec świata

Mam nadzieję ,Panie Krzysztofie ,że skromność Pan docenia. Firma KOSS jak każda firma teraz, przeżywa dobre i słabe dni. Nikt nie ma recepty na recesję. Jakkolwiek staramy się bardzo umilić pracę instalatorom dając im tańszy i lepszy produkt. Doceni Pan to jak Pan zobaczy nasz program doliczenia kształtek wentylacyjnych , który z końcem lutego 2003 będzie dostępny. Może wtedy przeczytam Pana słowa uznania.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.