273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Sinclair czy GREE?

Chcę kupić klimatyzator ścienny ze średniej półki cenowej i zastanawiam się nad dwoma markami. Na którą się zdecydować - Sinclair czy GREE?

Jakie są opinie użytkowników, a może ktoś miał do czynienia z obiema markami i jest w stanie polecić?

Z góry dzięki za odpowiedzi

A może klimatyzator firmy HYUNDAI ?
Rozsądna cena i bardzo dobre parametry...

Damian - mam nadzieję, że to nie jest marketing szeptany, tylko faktycznie korzystałeś z urządzeń powyższych dwóch firm i uważasz, że HYUNDAI, będzie lepszy od Sinclair i Gree? A jeśli jest lepszy, to dlaczego?

Witaj. Nie jest to marketing szeptany tylko rzetelna analiza parametrów. Przed zakupem porównałem współczynniki SEER, SCOP, poziom ciśnienia akustycznego, wyposażenie (filtry, moduł Wi-Fi) oraz cenę tych jednostek. I wyszło jednoznacznie że stosunek jakości do ceny najkorzystniejszy jest w HYUNDAIu.

Zdecydowałem się jednak na GREE i nie narzekam - wszystko tak jak chciałem. Nie wiem czy przy wyborze Sinclair byłoby lepiej lub gorzej, dlatego dla tych, którzy myślą Sinclair czy GREE odpowiadam - z GREE jest ok :)

Może porównanie z 2014, ale zawsze jakiś ogląd daje - https://wentylacja.com.pl/news/jaki-klimatyzator-scienny-wybrac-porownanie-klimatyzatorow-63224.html

Sorki, ale porównywanie jednostek z 2014 roku nie ma teraz większego sensu....

jeśli chodzi o moją opinie sinclair czy gree - ja osobiście chwalę gree. Mam od nich klimę, całkiem fajnie działa. Do tej pory żadnych problemów, ale też nie jestem specem, bo to dopiero mój pierwszy klimatyzator.

Opinii o sinclair dać nie mogę, nie miałem takiego egzemplarza, ale z drugiej strony co to za firma? Nigdzie w sklepach, w reklamach w necie, radiu , nawet na tym portalu nigdy nie widziałem, żeby się reklamowali. Nikt mi też takiej firmy nie polecał wśród znajomych.

Witam, nie wiem jak inne firmy, ale w dwóch mieszkaniach mam zainstalowane od 2-3 lat klimatyzatory Sinclair i jestem zadowolony , cicha praca rozsadna cena i zadnych problemow technicznych. Do tego design jest fajny , niektore firmy maja taki design , ze do mieszkania to wstyd na sciane wieszac...

Sinclair a Gree to prawie identyczne urządzenia, produkowane w tej samej fabryce na tych samych podzespołach. Różnią się detalami, jakościowo tak samo - bardzo dobre urządzenia. Montujemy je 6 lat bez awarii

Czy mogę zapytać jaki ma Pan model sinclair? Dopytam również o głośność pracy zwłaszcza w nocy podczas snu?Producent podaje poziom jako najniższy 25dB a przy innych markach producenci podają nawet 19dB ?Dziękuję za informację zwrotną.

Klimatyzator naścienny Hyundai Elite White 2,6kW - ciśnienie akustyczne na najniższym biegu 20 dB (A).

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.