290
268
226
Strefa ekspertów HVACR

projekt bez uprawnien

czy mozna wykonac instalacje wentylacji wedlug projektu wykonanego przez osobe nie posiadajaca uprawnień budowlanych.

Nie. Taka osoba robi pod nazwisko osoby z uprawnieniami. Ona sprawdza projekt.

lub odwrotnie..

czy mozna wykonac instalacje wentylacji wedlug projektu wykonanego przez osobe nie posiadajaca uprawnień budowlanych.
W zasadzie uprawnienia potrzebne są do projektów budowlanych i przy zamówieniach publicznych. Przynajmniej ja nie widzę w polskim prawie takich wymagań do projektu wykonawczego.

czy mozna wykonac instalacje wentylacji wedlug projektu wykonanego przez osobe nie posiadajaca uprawnień budowlanych.
W zasadzie uprawnienia potrzebne są do projektów budowlanych i przy zamówieniach publicznych. Przynajmniej ja nie widzę w polskim prawie takich wymagań do projektu wykonawczego.
I mnie się wydaje, że można zrobić wentylację wg projektu osoby nie posiadającej uprawnień.

czy można prowadzić samochod mając tylko kartę rowerową .
Owszem można jeśli się potrafi a kto to zabroni.

czy można prowadzić samochod mając tylko kartę rowerową .
Owszem można jeśli się potrafi a kto to zabroni.
Na drodze niepublicznej możesz prowadzić samochód nawet nie mając karty rowerowej. I ta możliwość nic nie mówi o umiejętnościach. Możesz też mieć prawo jazdy a nie koniecznie umieć jeżdzić.
Pytanie zrozumiałem: czy prawo w Polsce na coś pozwala? Odpowiedź brzmi tak.
Nikt nie pytał jakie są szanse że ten projekt jest dobry.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.