273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Program do liczenia powierzchni kaształtek

Widzialem formularz Wallego. Za pytanie o wyznanie mialbys problemy na zachodzie (rasizm) ale Polska to w koncu "east" europe i nie dziwie sie takim praktykom. Wiekszosc polskich przedsiebiorcow nie rozumie, ze firma to ludzie i oni sa najwieksza wartoscia ale to juz inna bajka. I nie wspominaj o potrzebie przeszkolenia nowego pracownika to jest oczywiste. W cywilizowanych krajach jest to zrozumiale i pomimo tego nowy, mlody inzynier otrzymuje takie wynagrodzenie ze jest w stanie sie samodzielnie utrzymac ale Polska to inna kultura traktowania pracownika o czym sie przekonalem na wlasnych doswiadczeniach.
Pozdrawiam Emigrant

Ciekawe jak dyskusja nt programu do liczenia kształtek pzreszła różne etapy rozwoju , do emigracji i religii włącznie. Pytanie o religie wyszło z powodów "lokalnych".jak wiecie w Nadrzynie mieści się największe centrum Świadków Jehvy (Jehovy). Ponieważ firma zatrudniała muzułamanów , adwentystów,świadków jehvy , żydów i katolików , naturalne było ,że każda z tych religii miała swoje odmienne święta, które oczywiście miały wpływ na pracowników w firmie. Np adwentyści i żydzi nie mogą pracować w piatek po południu. Pytanie w kwestionariuszu mogłoby mieć efekt dykryminacji (nie rasizmu jak emigrant sugeruje)ale TYLKO w przypadku jakbym tą osobę nie przyjął do pracy własnie z tego powodu. Efekt dyskrymiacji był niestety już pomiędzy pracownikami właśnie wtedy ,kiedy zarząd nie mógł sobie uświadomić na czas ,że w jednym pokoju pracuje np. ,muzułmanin i żyd, katolik i świadek jehowy.Po wprowadzeniu tego pytania w kwestionariuszu - UDAŁO się zażegnać takim konfklitom i w sposób łagodny ustalić dni wolne dla pracowników o różnych religiach (nie bylo to takie łatwe, bo jeśli mówimy o róznych religiach to własnie katolicy byli najbardziej zacięci i konfliktowi).
Jak widac powyżej EMIGRANCIE na każde dendecyjną opinię na Forum z waszej strony - można dać relatywnie rzeczową i logiczna odpoweidź.
Myśle ,że tą odpowiedzią UŚWIADAMIAM wam coś więcej niż krytyka co jest w kwestionariuszu firmy KOSS.
Z powodu różnych religii w pracy, firma KOSS przeobraziła sie w bardzo elastyczną formę współpracy pomiędzy wszystkimi grupami religijnymi. Pacujemy w piątek do 12-ej aby zadowolić tych co im religia nakazuje, dajemy urlopy i święta tym pracownikom w czasie kiedy potrzebują i wyeliminowaliśmy jakiekolwiek objawy religijnych obserwacji i festynów jakichkolwiek religii, co do których część pracowników miałaby mieć pretensję.Takie transformacje są bardzo rzadkie w naszym kraju i ja jestem dumny z tego co dokonaliśmy (mam doświadczenia z USA). Teraz w świetle tego co się dzieje na świecie (np; patrz Francja z muzułmanami) - mogę powiedzieć ,że zarząd firmy KOSS zrobił to z rzetelnością i delikatnością dla wszystkich pracowników.

Wally - British English informal, someone who behaves in a silly way

Ta dyskusja widać schodzi na tory , ze jakiś frustrat (lub wielu)usiłuje zagiąć Wallego. Zajmijcie się problemami technicznymi na forum właśnie do tego stworzonym -bo pokazujecie jacy jesteście blisko błota. Lubicie się taplać w innym życiu bardziej niż zaglądać w głąb swojej własnej nikczemnej duszy.

Profile Master- EST-duct cena 2750 Funtow- dobry program, rzetelny, bo do wspolpracy z plazmowymi wycinarkami blachy

Tak to jest dobry program
Mam go i nie jest zły, ale.....jest po angielsku
KOSS-Instalator całkowicie nie odbiega od tego programu (jest tak samo rozbudowany) i JEST ZA DARMO !!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.