273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Praca Warszawa

Panowie ostatnio na rynku warszawskim zrobił się nie lada ruch . PHU Popularna jak i Iglotech szukają ludzi do pracy . Na jakie pieniądze można liczyć w tych firmach , jaka jest atmosfera , jakieś inne pozapłacowe bonusy . Pytanie głównie do byłych pracowników wymienionych firm .

Człowieku wrzuć sobie na przeglądarkę praca w Phu Popularna lub Iglotech i poczytaj , z tego co piszą i się słyszy to w tej drugiej firmie jest bardzo duża rotacja ludzi

Cytat z forum wentylacja.com.pl "Wszystko jest robione pod publikę, by pokazać innym jak to jest pięknie i super. Co do płacy - nie płacą dużo. Na rozmowie złote gruszki bez jednej ważnej informacji - na umowie masz dużo mniej a później lewizna " oraz http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22074,0,0
Co do Phu Popularna to podobno marnie płacą .

Iglotech niestety jest firmą,którą ma piękną skorupkę na zewnątrz a wewnątrz niezły zbuk.
Stawiają się w czołówce firm branżowych a płacą jak kot napłakał.
Jak macie możliwość omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Jeśli lubicie hardcore,to zapraszam,spróbować warto-wrażenia niezapomniane."Popularna" słynie z obietnic, potem bywa różnie,mówiąc oględnie...Polecam ludziom o mocnych nerwach!

z tego , co się dowiedziałem w Popularnej żadają jakiegoś
dzikiego zakresu obowiązków , ale co do kasy to lipa totalna (połowa pod stołem) , zresztą w Iglotechu podobnie - niech sobie sami
zapierd....ją za takie grosze!!!!

Drogi Szukaczu! Myślę, że przemawia przez Ciebie gorycz - by nie powiedzieć: "żółć"! Popytaj trochę wśród ludzi, a powiedzą Ci, że wszystko jest dobrze...

drogi trochę wiedzący.....,myślę że to nie tak, ja uważam że nie, nie ma pan racji a ja i tak "zawsze jestem" dobrze(a nawet bardzo dobrze),zawsze z przodu przed tobą i myślę że PHU to jedno wielkie bagno "rodzinne" pozdrawiam.

Nie polecam ludziom ambitnym pracy w tej firmie , nie doceniają pracowników .
Marne płace , premie tyle co nic. Brak zakresu obowiązków. Osoba zatrudniona jest do wszystkiego, począwszy od brudnej roboty do chodzenia w garniturze. Szkoleń nie ma , jak zapłacisz to może pójdziesz. Najlepiej jak pracownik pracuje za darmo.

Ale chyba minimum krajowe placá symboliczne - 1500 brutto :-)

Szukam pracy w Warszawie. Jakie teraz tam wynagrodzenie? Slyszalem ze 3000 netto ale nie jestem pewny.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.