273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

ogrzewanie zintegrowane

Słyszałem, że najbardziej opłacalne jest zintegrowane ogrzewanie, ale nie wiem co to znaczy. Czy ktoś mógłby mi ten temat naświetlić?

To system do ogrzewania domu jednorodzinnego i przygotowywania ciepłej wody użytkowej, składajacy sie z kolektorów słonecznych Turbosolar z zasobnikiem, Turbokominka z płaszczem wodnym, oszczędnego kotła gazowego oraz Integratora. Duża rozpiętość mocy Turbokominków pozwala na dobór odpowiedniego modelu w domach o powierzchni od 80 – 400 m2. Ilość kolektorów i pojemność zasobnika zależy od liczby mieszkańców i zapotrzebowania na ciepłą wodę. Integrator jest sercem łączącym instalację, zarządza energią - łącząc energię ze źródeł ciepła i przekierowując ją na zasobnik ciepłej wody i grzejniki.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.