265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

kostrzewa

kotły kostrzewy nie sa warte swojej ceny!!! nie polecam. jeszcze na razie nic mu nie przecieka choc po tych postach mam juz obawy. moj kocioł nie nadaje sie do uzytkowania - ciagle samoistnie sie wylacza albo czesto zrywa zawleczke! zima jest to nie duzy problem. bezobslugowy? to jakas pomylka !

A kto Ci powiedział że bezobsługowy ?????. Podaj nr telefonu może cos wymyślimy żebyś mógł spać spokojnie. Moj tel 0-608-314-310. U mnie kilka tych kotłow pracuje i to bez wiekszych problemów. Jestem serwisantem i zbyt często do nich nie jeżdże. A nawet mogę powiedzieć że gdybym miał żyć tylko z serwisu tych kotłów to padłbym z głodu.

popieram sanit system. ja użytkuję PFL 15 od kilku miesięcy. wybieram popiół co 1 - 2 misiące. paliwo zasypuję co 8 dni. palink i wymiennik kotła czyszczę co 2 tygodnie (czas ok. 30min) nie wiem jak można jeszcze bardziej zrobić urządzenie na paliwo stałe - bezobsługowe dla mnie jest jak najbardziej ok.
może powinieneś kupiś kocioł na prąd...:) - bezobsługowy

Przeglądając wpisy na forum trafiłam na twój wpis.Twierdzisz, że jesteś serwisantem. Myślę że mi coś doradzisz.Mamy piec kostrzewa 14 kw ceramik 200 około 2 miesięcy i dzieją się jakieś cuda.Są problemy z dmuchawą.Podaje powietrze jak się jej podoba.np raz na 28 obrotach pracuje wolno ledwie burczy natomiast jeśli podniosę obroty do np. do 33 pracuje szybko i zaczynam zmniejszać do 28 nadal pracuje szybko co się dzieje.Zdarza się że piec potrafi zagotować wodę w kotle.Dmuchawa chodzi prawie na okrągło.Jak zmniejszę obroty to znowu nie może osiągnąć zadanej temperatury.Palimy na razie drzewem i za chiny nie można ustawić tego pieca może coś z elektroniką nie tak jest. Co robić reklamować?A ostatnio na dodatek przy dmuchawie 35 dymi z pieca w miejscach gdzie są śruby.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.