273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

klimatyzator kompaktowy przenośny

Witaj. Ja brałem z apeco i nie zawiodłem się. U mnie wszystko poszło sprawnie. Najlepiej skontaktuj się z nimi i wszystkiego się dowiedz. Warto się rozeznać bo mają dobre promocje.

U mnie też firma apeco montowała klimatyzacje. Jestem zadowolony. Nic się nie denerwowałem. Przyjechali zrobili swoje i pojechali.

Jak ktoś poszukuje sprawdzonej firmy to polecam apeco. Sam ich sprawdziłem i mogę z czystym sercem powiedzieć że są warci tego by o nich mówić. Dobra cena i super jakość.

Witajcie. To fakt firma apeco jest godna polecenia. Jednak mimo wszystko polecam aby porozmawiać z nimi o wszystkich opcjach montażu i realizacji zamówienia. Czasami mają świetne promocje.

To że klimatyzatory apeco ma dobre to wiem bo sam mam od nich, a co sądzicie o ich rekuperatorach? Zastanawiam się teraz nad zakupem jakiegoś. Co możecie o nich powiedzieć?

Rekuperatory apeco są według mnie jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Zastosowali tam rozwiązania wysokiej klasy, a co najważniejsze nie są przy tym bardzo drogie.

W domu zamontowany mam rekuperator od apeco i jestem z niego bardzo zadowolony. Cały montaż przeszedł bez zastrzeżeń a i oferta była zrobiona z dużą dokładnością i co najważniejsze z promocyjną ceną.

Witam,
Niedaebo kupilam przenosny klimatyzatot w Leroy mieli promocje.
Model WAP-357DZH EQUATION. Koszt tysiac zlotych, i wiecie co - chlodzi ! :)))
Tez nie miałam możliwości zainstalowania dwuczewciowego "split" a mieszkam na poddaszu i tego lata była istna sauna - 32/33 stopnie. Mam wszędzie rolety odbijajace słońce ale ... Sami wiecie poddasze, okna polaciowe. Nie myśle ze zda egzamin rura wsadzona tylko w okno bo w zestawie rura ma 1,5 metra pozatym dużo ciepła trafia z powrotem do pomieszczenia ja podlaczylam rurę do szybu wetylacyjnego i jest o niebo lepiej, mieszkanie ma ok 70 m2 ale chodzę tylko salon z kuchnia (2 sypialnie zamykam w dzien). Co do hałasu, no to coś za coś moi kochani. Moj model ma duża moc (mimo ze napisali ze jest na pokój 25m2 chlodzi dużo większa powoerzchnie) a za mocą idzie hałas. W tzw. "splicie" hałas jest na zewnątrz, ale jak ktoś nie ma możliwości, to napewno bedzie zadowlony ze słyszy lekki szum niż się na poddaszu gotować i głowa ma boleć od upału. Ja jestem zadowlona i myśle ze każdy po 2 godz szumu, a spadku temp o 10 stopni bedzie zadowolony :)))
Nie wiem czy

Moim zdaniem właśnie taki klimatyzator przenośny sprawdzi się zdecydowanie najlepiej przy naszym klimacie,przy tych kilkunastu dniach kiedy faktycznie mamy upał. Koszt to około 1200zł przy czym nie pracuje głośno i jest dosyć ekonomiczny.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.