Uznany włoski producent klimatyzatorów i osuszaczy – firma FRAL s.r.l. - poleca przemysłowy klimatyzator typu split do zastosowań sezonowych.

FACSW22 o mocy 6,65kW znakomicie schłodzi pomieszczenia, w których niemożliwe jest zastosowanie klimatyzacji stacjonarnej. Klimatyzator świetnie sprawdzi się w przypadku chłodzenia miejscowych procesów technologicznych, w magazynach, salach wystawienniczych, konferencyjnych oraz restauracyjnych, a także namiotach i salach weselnych. 

FACSW22 chętnie kupowany jest do sal szpitalnych oraz laboratoriów. Jako trwały i efektywny klimatyzator często znajduje się w asortymencie wypożyczalni sprzętu budowlanego. Jego metalowa obudowa czyni go trwałym i odpornym, a jednocześnie estetycznym.

Dzięki rozłączalnym, elastycznym i odpornym na zgniecenie przewodom na szybko-złączki o długościach: 5mb, 10mb, 20mb lub 30mb, jednostki wewnętrzna i zewnętrzna mogą stać w znacznym oddaleniu, nawet przy różnicy poziomów do 9m. Oznacza to możliwość pompowania glikolu na wysokość prawie 3 pięter. W ten sposób część wewnętrzna pracuje cicho (47-59dB(A)) nawet na najwyższym z 3 biegów pracy wentylatora.

Możliwość ustawienia zadanej temperatury i podgląd na elektroniczny panel, pozwala łatwo kontrolować żądane wartości. Do schłodzenia większych powierzchni może posłużyć klimatyzator działający na takiej samej zasadzie - FACSW51 o mocy 15kW.

 

Dowiedz się więcej