273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Klimatyzator kanalowy do 2kW u kogo kupie?

Witam musze schlodzic/ogrzac cos w rodzaju 2 budek telefonicznych . U kogo kupie klimatyzator kanalowy do 2 kW z calym osprzetem ? Powinien byc dobry i tani .

podobno Mitsubishi Electric ma takie małe kanałówki z agregatem inwerterowym

Witam!
Taki klimatyzator jest dostępny u kilku producentów,np.fujitsu,daikin,mdv.
Kupisz u nas.E-mail klimatair_s.c@onet.eu

www.Klima-therm
Świetny sprzęt Fujitsu
polecam

Ja też polecam FUJITSU :)

Dzieki za odpowiedzi W firmie Mits*** jest taki klimatyzatozr znbalazlem a czy sa mniejsze (mocowo) ? U Da*** najmniejszy jaki byl to 10 kW ale moze mam zly katalog . Fuj**** zerkne dzieki za informacje !
Arek

DaikinFDKS25 moc min.1,3 standard 2,4 max.3,0kW
Fujitsu ARY7U MOC 2,2kW
MDV MTA2-09 moc 2,6kW
Pozdrawiam.

Witam musze schlodzic/ogrzac cos w rodzaju 2 budek telefonicznych . U kogo kupie klimatyzator kanalowy do 2 kW z calym osprzetem ? Powinien byc dobry i tani .
Zapraszam na www.klima-therm.pl
http://www.klima-therm.pl/pl/kontakt/dane_teleadresowe/

NAJLEPPSZY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE! W sprawie kupna tego klimatyzatora, to mam coś odpowiedniego firmy Fujitsu, w najlepszej cenie na rynku. Proszę o bezpośredni kontakt drogą mailową ggrzybowska@uni-klima.pl

NAJLEPPSZY PRODUKT W NAJLEPSZEJ CENIE! W sprawie kupna tego klimatyzatora, to mam coś odpowiedniego firmy Fujitsu, w najlepszej cenie na rynku. Proszę o bezpośredni kontakt drogą mailową ggrzybowska@uni-klima.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.