273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Klimatyzacja - jakiej firmy?

Potrzebuje klimatyzacji do mieszkania o wielkości 40m2 w cenie około 3k brutto wraz z montażem. Skontaktowałem się z dwoma firmami - jedna poleciła mi elektrolux, druga firma powiedziała ze w tej cenie wszystkie klimatyzacje są podobnej jakości, lepsze są Japońskie np Hitachi.

Na Allegro LG są popularne, chociaż pewnie nie jest to dobry wyznacznik jakości.

Pierwszy raz mam styczność z klimatyzatorami, proszę o pomoc.

Jeżeli zależy Ci na cenie - Haier - ciche, tanie klimy z chin
Jeżeli zależy Ci na jakości - Fuji Electric - Japończyk, identyczne urządzenia co Fujitsu, a tańsze.

Ja osobiście polecam klimatyzatory zewnętrzne 3int

Polecam firmę ECOFAN. Zajmują się klimatyzacją i wentylacją.....mają szeroki wybór produktów, własny dział projektowy i ekipy instalatorskie....

O widzę że Czesław pracuje w Iglotechu. Niestety nie napisał wszystkiego - w Hajerze bardzo często pękają zawory i gniazda. I to nawet przy użyciu klucza dynanometrycznego. Taka smutna rzeczywistość... Zdecydowanie nie polecam.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.