W dniach 5 - 6 marca 2019 r. odbyły się targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, na których obecny był Iglotech.

Dla firmy były to udane targi nie tylko ze względu na spotkania z klientami, możliwość wymiany doświadczeń i zaprezentowania produktów. Iglotech otrzymał prestiżową nagrodę Delta 2019, zdobywając I miejsce w kategorii: najdynamiczniej rozwijające się firmy funkcjonujące ponad 20 lat.

Wielu zainteresowanych skupiła Strefa Fuji Electric, gdzie można było zapoznać się z najnowszymi klimatyzatorami ściennymi: KE i KP. Pierwszy z nich cechuje wyjątkowy wygląd. To rozwiązanie wyróżnia się na tle poprzedników kształtem i pokryciem. Model KP będzie miał za to możliwość zainstalowania portu USB na Wi-Fi – to nowa koncepcja japońskiego producenta. KP na rynku pojawi się już niebawem. Szczegóły dotyczące nowych klimatyzatorów Fuji Electric już wkrótce.

Centralna część stoiska została poświęcona Energii z Natury dla Twojego Domu, czyli ekologicznemu systemowi ogrzewania. Pompa Ciepła Eko to najnowszy produkt marki Neoheat. Urządzenia posiadają inteligentne systemy zarządzania ciepłem w domu za pośrednictwem dotykowego panelu sterowania. Ustawianie trybów pracy, sterowanie za pomocą Wi-Fi, zautomatyzowane funkcje i wyświetlany stan urządzenia sprawiają, że kontrola nigdy nie była tak łatwa. Neoheat Eko jest dostępna w trzech wydajnościach: 9, 11 i 13kW.

 

Dowiedz się więcej