265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

jakiej firmy to sprężarka

Mam starą sprężarkę, z tabliczki znamionowej udało mi się odczytać typ sprężarki H2-10/1.5-068 ale nie wiem jakiej jest firmy, tak żebym mógł poszukać gdzieś jej parametrów pracy.

to może jest DH 2-10 z DDR ów

tez mi sie tak wydaje ze to z DDR, pisze tam jeszcze, że to na czynnik R12 i coś jakby: VEB ILKA Maschinen, ale tabliczka jest zniszczona.
Nie wie ktoś gdzie szukać parametrów dla takiej sprężarki tj. DH2-10, ???

Jeżeli to sprężarka Z DDR to zapytaj w PBUCh w Gdyni, kiedyś montowali agregaty z tymi sprężarkami, może któryś ze starszych pracowników będzie mógł pomóc.
Poszukałem w starych katalogach PBUCh
Agregaty sprężarkowe AS 10 do 28 (sprężarka ze zbiornikiem) ze sprężarką z DDR
sprężarka półhermetyczna typ
H2-10/1,5 - 068 na R12 i R22 wydajność skokowa 10 m3/h moc silnika 1,5 zakres temp odparowania +5 do -25C
wydajność chłodnicza dla R22 -10/+40 4400 W

To jest dokładnie to, pasuje i silnik i oznaczenie H2-10/1.5-068, po prostu tabliczka byla zamazana i wydawalo mi sie ze to DH.Dzieki za pomoc!
Jakbyś miał pełne parametry do tej spężarki, np. pełne dane katalogowe, to prosiłbym o kontakt sewek1@interia.pl.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.