273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Instalacja wytwarzania wody lodowej w zakładzie przemysłu spożywczego

Piszę pracę magisterską "Instalacja wytwarzania wody lodowej w zakładzie przemysłu spożywczego"
Zakres pracy:
1. Woda lodowa w zakładzie przemysłu spożywczego.
2. Przegląd instalacji do produkcji wody lodowej.
3. Założenia konstrukcyjne instalacji.
4. Bilans cieplny.
5. Obliczenia i dobór zasadniczych elementów instalacji.
6. Dokumentacja konstrukcyjna.
Za wszelką pomoc w gromadzeniu materiałów serdzecznie dziekuję.

Mam troszkę czasu więc napiszę ją za Ciebie,
wchodzisz w to? TY jedź na narty a ja posiedzę nad projektem miesiąc po godzinach.

Nie chodzi o napisanie mi pracy tylko o pomoc w zebraniu materiałów. Na narty też sie wybieram :-P

Odpowiedź:
1. Usiądź wygodnie i postaraj się zrelaksować.
2. Porozmawiaj z promotorem i dowiedz się czego od Ciebie oczekuje.
3. Zajrzyj do podręczników jeśli jakieś posiadasz i wyciągnij z nich to co wydaje Ci się, że ma lub może mieć związek z twoją pracą.
4. Idź do biblioteki
5. Poszperaj trochę w internecie - na pewno uda Ci się znaleźć jakieś ciekawe lub nowatorskie rozwiązania na stronach firm zbranży.
6. Jak już to wszystko zbierzesz to znając lepiej profil swojej pracy będziesz mógł ocenić co się przyda w twojej pracy a co nie (gwarantuję Ci, że materiałami, jakie można zdobyć w ten sposób można załadować od podłogi po sufit nawet szafę gdańską)
Puenta:
Weź się chłopie do roboty a nie zaczynasz od PANIKI.

Posłuchaj Jarka.W trakcie pisania jeżeli będziesz miał szczegółowe problemy lub jeżeli będziesz chciał skonfrontować cokolwiek z "praktyką"to z pewnością znajdziesz pomoc na tym forum.
Post "jokesa"świadczy jedynie o jego osobistej kulturze i chyba niechęci do dyplomowanych kolegów z branży.
Osobiście chciałbym zapoznać się z jego " samodzielną "pracą dyplomową jeżeli oczywiście miał okazję takową pisać.
pozdrawiam i życzę powodzenia.
mgr inż.

Dzieki za wsparcie dla Jarek i Awax. Mam już co nieco materiałów. Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.

Mam troszkę czasu więc napiszę ją za Ciebie,
wchodzisz w to? TY jedź na narty a ja posiedzę nad projektem miesiąc po godzinach.

Aleś Ty jokes mądry

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.