265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

hobby chłodnictwo -pomocy

witam .od kilku lat interesuje się chłodnictwem jako moje hobby.nigdy nie naprawiałem do końca zadnego urządzenia domowego czy innego chłodniczego bo problem polegał na braku urządzenia do odzysku i napełniania czynika(nie czynnik do klimatyzacji samochodowej) jak również manometrów .na rynku jest bardzo duzo urządzen i niewiem z kim porozmawiać zeby doradził .tak jak pisałem posjonuje sie tym i chciałbym alby do konca poczuć smak wykonanej pracy a nie dzwonic po znajomego którzy podjezdza z urządzeniam i z uśmieszkiem na ustach ......-) prosze o pomoc jakiejś zyczliwej osoby która traktuje ten zawód z uczuciem .moj mail kaczorek@poczta.onet.pl

masz ciekawe hobby ale najprosciej bedzie jak sobie kupisz niezbedne narzedzia

niezbedne narzedzia ok. tylko w kazdej firmie inny makaron nakładają mi na uszy .podstawowy zestaw nic wiecej .ale........

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.