273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Hala stalowa

Cześć,
szukam sprawdzonej firmy, która postawi hale stalową o dość nietypowych rozmiarach. Znam już tę firmę Inwesthal i wiem, ze wykonują naprawdę sprawdzone konstrukcje, ale chciałbym również dowiedzieć się, jakie ceny i usługi oferują inne firmy na terenie Warszawy. Jeśli możecie mi kogoś polecić, to będę wdzięczny.

Ja proponuję Ci skorzystać z oferty firmy Commercecon - świetnie poradziła sobie z budową mojej firmy i nie zapłaciłem przy tym fortuny (koszt budowy był niższy niż w innych firmach).

Jeśli szukasz firmy, której mógłbyś powierzyć budowę hali stalowej, skontaktuj się z Polidomes Construction. Ma w tym ogromne doświadczenie (poza konstrukcjami stalowymi oferuje swoim klientom budowe obiektów kubaturowych i geodezyjnych)

Dzień dobry, ja stawiałem hale z pomocą firmy SANDC i byłem bardzo zadowolony z realizacji oraz szybkości postawienia hali. Jeśli chodzi o wycenę, to w takich firmach wycena jest indywidualna. Napisz do nich i dowiedz się, ile będzie kosztowała hala stalowe, której potrzebujesz - o ile oczywiście jest to aktualne.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.