11 października br. oficjalnie otwarto nowo wybudowaną oraz wyremontowaną halę produkcyjną, na terenie zakładu Klimor w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 5. Z tej okazji zorganizowana została uroczystość, na którą przybyło prawie 100 Gości, Wydarzenie dedykowane było jednej z kluczowych grup Klientów firmy Klimor - Projektantom systemów HVACR. W uroczystości wziął udział również Zarząd firmy oraz przedstawiciele działu Handlowego spółki Klimor.

Nowa hala produkcyjna Klimor w Gdyni - nowy budynek, nowe możliwości!

Uroczyste otwarcie rozpoczęło się o godz. 16:00 w nowo wyremontowanej hali, która tego dnia zmieniła się w eleganckie miejsce eventu, z przyozdobioną galerią archiwalnych zdjęć dokumentujących najważniejsze wydarzenia z ponad 50-letniego życia firmy oraz nadającym wydarzeniu odświętnej oprawy oświetleniem. Po powitaniu Gości przez Wiceprezesa Zarządu Andrzeja Walendowicza, Prezesa spółki KLIMOR Marka Kupca oraz Prezesa Grupy KLIMA-THERM Daniela Jaśkiewicza, zaprezentowano zaawansowane technologicznie centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne z nowego typoszeregu urządzeń „KLIMOR EVO”, a także symbolicznie przecięto wstęgę, inaugurując tym samym oficjalne otwarcie hali.

Następnie Goście mieli niecodzienną okazję do zwiedzenia fabryki, w której produkowane są centrale wentylacyjne KLIMOR. Zaproszeni uczestnicy wyruszyli podzieleni na grupy na zwiedzanie zaplecza produkcyjnego zakładu.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania, uroczystość przeniosła się do malowniczo położonego hotelu nad samym morzem w nadmorskim kurorcie – Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. Podczas części oficjalnej wieczoru nie zabrakło licznych atrakcji, jak np. pokaz magii czy muzyka na żywo.

Miniony event miał na celu umocnienie pozycji firmy jako profesjonalnego i zaufanego partnera biznesowego. O tym, że spotkanie można zaliczyć do udanych, świadczy wysoka frekwencja oraz podziękowania kierowane na ręce opiekunów. 

- Rozbudowa zakładu w Gdyni to następny etap rozwoju spółki KLIMOR. Nowa inwestycja pozwoli nam zwiększyć możliwości produkcyjne, skrócić czas dostawy, a co za tym idzie - lepiej konkurować na rynku polskim, europejskim, jak i światowym - mówi Marek Kupiec, Prezes spółki KLIMOR  i dodaje - Cieszy nas fakt, iż mogliśmy świętować tak ważny dzień w życiu firmy z gronem kluczowych Klientów KLIMOR.

Dowiedz się więcej