273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Demokracja w 100%

KARTA DO GŁOSOWANIA
Czy nie masz nic przeciwko rządom Kaczyńskiego przez następne kadencje?
TAK - nie mam nic przeciwko
NIE - nie mam nic przeciwko

Uważajcie na kogo głosujecie, bo jeśli PO (nie daj Boże!) wygra, to od poniedziałku 22.10. zaczną wracać Polacy z Anglii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii - i mogą nas tutaj, jako kiepskich (bo przecież wg POjebańców najlepsi wyjechali) z pracy zwalniać i przyjmować tę wygonioną przez Kaczorów śmietankę narodu polskiego.
***
PiS i tak wygra!

...zakończył PiSuar!

W piatek po 20 w TVP 3 ostatnia debata przedstawicieli 7 komitetów wyborczych. I jak zakończył przedstawiciel POjebańców (już po czasie należnym)? Otóż w pełni spokojnie, z szacunkiem i bez arogancji (jaką POjeby zarzucają PiS) powiedział: -Idzcie na wybory, by nie wygrały pisiory!
Ot, kultura POjebańców!
***********************

Zastanów się co PISzesz
bo możesz się zdziwić
więc lepiej przeproś i spadaj
POzdrawiam

To wpadliście, takie rozmowy w trakcie ciszy wyborczej :)

Uważajcie na kogo głosujecie, bo jeśli PO (nie daj Boże!) wygra, to od poniedziałku 22.10. zaczną wracać Polacy z Anglii, Irlandii, Niemiec, Hiszpanii - i mogą nas tutaj, jako kiepskich (bo przecież wg POjebańców najlepsi wyjechali) z pracy zwalniać i przyjmować tę wygonioną przez Kaczorów śmietankę narodu polskiego.
***
PiS i tak wygra!
No to wygral ROTFL :D

I co? zawiedziony? hehehe

Hej AWK i co?
PO wygrało
A tak ogólnie to AWK znaczy:
Anatomiczny
Wybryk
Księdza

Antyaborcyjny Wytrysk Ksiedza

Pewnie AWK ubrał po wyborach moherowe stringi i płacze gdzieś w szuwarach:)

Ja też mam stringi, ale AWK nie przygarnę

Miała być super kraina
Gdzie tylko mleko i miód
Przecież to Narodu wina
Że TAKĄ władzę zawiódł
AWK wyborem obrażony
Zdjął znoszone pantalony
Z wyraźnym kultury brakiem
Kucnął nad forum okrakiem
I z precyzją szpady klingi
Postanowił nasrać w stringi

i czego tak plujecie jadem .AWK jest zwolennikiem innej opcji politycznej. czy to coś złego. za kare kawał :
- Tuska porwano w londynie w trakcie podziękowania dziękczynnego za wybory . nieznani porywacze żądają 1 miliona złoty okupu lub zagrozili wysłaniem porwanego do spowrotem do kraju.
- dlaczego wybrano elektryka na prezydenta RP po 89 roku ?
dlatego żeby izolował polske

Mistrzu Stalowy, aby nas krytykować za wypowiedzi na temat AWK, najpierw poczytaj jego wpisy. Nie jest nic złego w tym, że należy do pisuarów. To jest jego sprawa, ale pisanie obraźliwych tekstów na wyborców innej opcji jakoś Ciebie nie razi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.