273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

7 cudów w PRL


> 1. Każdy miał pracę.
> 2. Mimo, że każdy miał pracę, nikt nigdy nie pracował.
> 3. Nawet mimo tego, że nikt nie pracował, plan był zawsze wykonany w ponad 100%.
> 4. Nawet mimo tego, że plan był wykonywany w ponad 100%, nie można było niczego kupić.
> 5. Nawet mimo tego, że nie można było niczego kupić, wszyscy mieli wszystko.
> 6. Nawet mimo tego, że wszyscy mieli wszystko, wszyscy kradli.
> 7. Nawet mimo tego, że wszyscy kradli, nigdy niczego nie brakowało.

hehehe
Pamiętam te czasy!
Jak sie dobrze kombinowało , to miało się wszystko!

dobre. kolega TB stosował wszystkie przykazania (7)jakie napisał, tylko jak to jest możliwe że do do dzisiaj jeszcze
żyje i pracuje i jak powiada jest dobry specjalista .

Trzeba się przystosować... stara szkoła uczyła jeszcze o Darwinie...

Kto powiedział ,że kolega TB nie ma wszystkiego?
A nawet jak ma sie wszystko - uwazam ,że należy jednak pracować i dać coś jeszcze więcej dla spłeczności.
Pozatym do emeryturki jeszcze daleko.

oj daleko , a ta emerytura to jak znam ZUS to będzie chyba
z 75 tłoczenia

Umiesz liczyć? Licz na ZUS!
Pan Wally (podobnie jak ja) zapewne na ZUS ani na ... raczej nie liczy. Zawsze lepiej swoją emerytutę lokować w czym pewnym. A ZUS jest pewny tylko inaczej.
ZUS się teraz zreformował i zebrał do kupy, a kupy nikt nie ruszy .

ZUS nie jest moim celem emerytalnym to fakt.
Moja emerytura jest całkiem inaczej zainwestowana.
Mam nadzieje ,że zdąże trochę z tego wydać.
Ale to jeszcze 10 lat przynajmniej, a nadal mam cele życiowe do realizacji.(kupa dzieci)

7 cudów tuskofaszyzmu

1. Mało kto ma umowę o pracę
2. pomimo tego, że mało kto ma umowę o prace większosc ludzi zapieprza ponad dozwolone normy
3. Pomimo powyzszego, większość ludzi żyje w biedzie a Polska jest na krawędzi zapaści....
4. Choć większośc Polaków żyje w ubóstwie, sklepy pełne są towarów a galerie luksusowych butików.
5. Choć sklepy pelne towarów, na zakupy w nich stac głownie przedstawicieli skorumpowanych elit.
6. Pomimo tego, że ich stać - wciąż kradną
7. Pomimo tego, że elity kradną i mają wszystko (pkt 5) wciąż jest im mało i żądają pieniędzy od zwykłych obywateli choćby na spłaty zadlużenia banków

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.