273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Bonnet Neve

Do artura.
Czy mógłbyś podać swój kontakt.
awax.klima@poczta.fm lub606878124
pozdrawiam.

Witam. Proponuję rozejrzeć się na polskim rynku urządzeń chłodniczych. Ostatnio mam do czynienia z montażem mebli ES SYSTEM K. Całkiem solidne meble, dokładnie wykonane, a i z producentem mozna się dogadać co do ceny. Otrzymałem też ofertę JBG, ale ESK było lepsze pod względem ceny i wyposażenia. Z tego co wiem, tylko ES SYSTEM K I JGB produkują meble marketowe według europejskich standardów.

Witam.
Tak się składa iż montuję i serwisuję zarówno meble chł. i mrożnicze ES SYSTEM K jak i JBG 2 i znam ludzi jak jeszcze prowadzili produkcję w JBG 1 Katowice. W wyniku przejścia paru osób z JBG do Wolbromia nie dziwi mnie podobieństwo wielu rozwiązań chociaż nie wszystkie tak jak opuszczana gondola w ladach cukierniczych są "szczęśliwe do serwisowania"! Pracują nad udoskonlaniem i słuchają uwag serwisantów co widac, reszta w naszych rękach!

Widzę, że wątek dosyć stary, ale tak po prawdzie:
Ja podobnie jak Kita instaluję i serwisuję JBG-2 a jak każą to i ESK.
I powiem szczerze, nie ma jak JBG-2. Moim zdaniem te meble w niczym nie ustępują "włochom" czy "niemcom". Dobrze się składają a jak odpalam sterowanie to aż miło popatrzeć jak to wszystko chodzi. Zresztą popatrzcie gdzie to stoi: oszołomy, reale, teska, leclerki. Jak jadę na montaż JGB to mam spokojną głowę. Z innymi wynalazkami bywa różnie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.